Teplice - Táborsko 1:0 (1:0)

Teplický tým dnes v generálce na ligovou soutěž přivítal na domácí půdě na Stínadlech druholigové Táborsko, se kterým se tepličtí hráči potkali již na podzim v utkání MOL Cupu.

Hned v úvodu zápasu žlutomodří na hřišti dominovali a měli několik zajímavých šancí, jenže Hyčka, Vaněček ani nikdo další se prosadit nedokázali. Skóroval tak až Vaněček v další příležitosti, dostal se do brejku a prostřelil Tomu. I poté byly na hřišti nadále lepším týmem Teplice, ale další branku ne a ne přidat, Hora hlavičkoval nad, Kučera si podobně počínal střelou.

Ve druhém poločase se hned v úvodu hezky uvolnil na vápně Hora, ale svou střelu poslal nad branku. Další šance pak měl Vaněček a posléze také střídající Vošahlík, který svou ranou protáhl Tomu. Mimo mířil následně také z druhé vlny Vondrášek a z přímého kopu Krob. Další ze střídajícíh hráčů, Patrik Žitný, měl dvě velké příležitosti v 84. minutě, kdy nejprve trefil tyč a poté přestřelil branku. Teplický tým tak v generálce i přes množství šancí zvítězil pouze 1:0.

8. Vaněček.
Sestava Teplic: Diviš - Vondrášek, Čmovš (46. Jeřábek), Král, Krob - Ljevaković (60. Soungole) - Hyčka (60. Vošahlík), Hora (60. Žitný), Kučera, Rezek (60. Trubač) - Vaněček.