Teplice - Bischofswerdaer FV 08 4:1 (4:1)

Teplický tým se ve středu odpoledne střetnul s německým týmem Bischofswerdaer FV 08, který hraje ve své vlasti čtvrtou nejvyšší soutěž. Za obrovského vedra bylo utkání opravdu náročnou zkouskou.

Hned v první minutě se dostal po chybě teplických hráčů německý tým do vedení, ale už v 10. minutě bylo srovnáno, když se trefil Pavel Moulis. Další velkou šanci měl vzápětí Žitný, poté Ljevakovič tvrdou ranou z vápna a také Šup z následné dorážky, jenže skóre se neměnilo. Stav zůstal také po další šanci Žitného, který před prázdnou brankou trefil už jen klouzajícího obránce.

Obrat zařídil až v 27. minutě opět Pavel Moulis, který dorazil střelu Kučery do břevna. Velkou příležitost měl po hezkém náběhu hlavou také Karel Hasil, ale trefil pouze brankáře. Hned vzápětí se však už potřetí trefil přes hlavu Moulis. Ještě do poločasu se po vysunutí od Ljevakoviće hezky uvolnil Šup a zvýšil na 4:1.

Po změně stran už tempo hry přeci jen opadlo, i v půl osmé večer dosahovala teplota 35 stupňů, proto se skóre dlouho neměnilo a to ani přes šance Šupa nebo Vondráška. Zápas tak skončil výhrou Teplic 4:1.

Teplice - Bischofswerdaer FV 08 (4:1)