Tadeáš Vachoušek: Je velká škoda, že jsme nepřidali druhý gól

V podstatě jediným pozitivem zápasu na hřišti Zlína byl v sobotu první gól Tadeáše Vachouška v ligové kariéře. Útočník, který před měsícem oslavil devatenácté narozeniny ho zaznamenal ve svém šestém startu v rámci FORTUNA:LIGY.

Jak se seběhl první gól v ligové kariéře?
Procházka váhal s rozehrávkou na míči a dal mi tak možnost mu sebrat míč, za ten gól jsem samozřejmě moc rád, ale kalí ho ta porážka.

Věděl jsi hned, že budeš střílet na bližší tyč?
Díval jsem se na postavení brankáře a naštěstí se mi povedlo to propálit na bližší tyč.

Říkal jsi, že ten gól kalí ta porážka, ale přesto jak si ho užíváš?
Zhořknul mi tou prohrou, věřil jsem, že s tím můžeme ještě ve druhém poločase něco udělat, ale bohužel jsme další gól už nepřidali.

Příležitosti jste ale měli…
Měli jsme obrovský až enormní tlak ve druhém poločase, ale je škoda, že jsme nepřidali druhý gól.

Vzhledem k marodce byla úzká lavička, počítal jsi tedy, že nastoupíš?
Záleželo na vývoji utkání, kdybychom vedli, tak bych se na hřiště třeba nedostal, ale vzhledem k průběhu jsem se na hřiště dostal a je škoda, že se se zápasem nepovedlo něco udělat.

Vstup do jara se nevydařilo, jak vnímáš vaší situaci?
Nervozita v kabině není, ale dobrá nálada samozřejmě také ne. Musíme se z toho oklepat, makat a zlomit to!