Štěpán Chaloupek: Snažím se podat co nejlepší výkon

​Štěpán Chaloupek hrál první zápas proti Spartě, podruhé nastoupil v neděli proti Slavii. Za výkon ho chválil trenér Jiří Jarošík, start Chaloupka byl podle něj jeden z mála pozitivních momentů nedělního duelu, který Tepličtí v Edenu prohráli jasně 0:3.

Debut jsi měl na Spartě, teď jsi nastoupil na Slavii. Jaké to je mít první dva ligové starty právě v těchto zápasech?
O tom každý dorostenec může jen snít. Pro mě je také splněný sen nastoupit proti našim top klubům. Mrzí mě výsledky, ale snad je ještě čas, abychom si s týmem řekli, co je špatně a posunuli se výš.

Užíváš si takový start do ligy?
Je to pro mě strašně těžké. Snažím se do toho dát maximum, nic nevypustit, aby to vypadalo co nejlépe. Zkrátka se snažím podat co nejlepší výkon.

Slavia byla dominantní, vy jste za ní hodně zaostávali.
Je to pravda. Mrzí nás výkon, který jsme předvedli. Vypadalo to, jako by nám to bylo jedno. Chápu, že Slavii nemůžeme přehrávat herně, ale měli jsme být odvážnější. Dnes to bylo mrtvé.

Dokážeš říct, proč tomu tak bylo?
Nejsem schopný na tu otázku odpovědět. V kabině asi něco leží, nemůžeme to najít. Ale musíme, abychom se dostali ze špatných časů

V sobotu budete hrát se Zlínem, to může být zlomové utkání...
S Pardubicemi to bylo také velmi těžké utkání.... Už je potřeba to zlomit, získat nějaké body.