Stará garda vyhrála dva halové turnaje!

Teplická stará garda ovládla dva halové turnaje, nejprve v půlce ledna v Mostě a posléze také 3. února v Ústí nad Labem. K oběma turnajům vám přinášíme informace.

V sobotu 13. ledna ve sportovní hale v Mostě uspořádali hráči staré gardy FK Baníku Most jubilejní 20. ročník memoriálu bratří Mazánků. Turnaje s účastí mnoha fotbalových legend, mezi kterými nechyběli ani bývalí reprezentanti České republiky nebo člen klubu ligových kanonýrů, se zúčastnilo 9 týmů,

Základní A skupiny vyhrál teplický tým, B-skupinu pak FK Baník Most „zelení“ a nejvyrovnanější skupinu C FK Ústí nad Labem. Tyto tři týmy si to rozdaly o celkové prvenství. Dvěma suverénními vítězstvími loňské prvenství s přehledem obhájili hráči FK Teplice, kteří tentokrát přijeli v silné sestavě a předváděli parádní fotbal s rychlou hrou povětšinou na jeden dotyk a neustálou rotací hráčů, kterou dělali všem soupeřům velké problémy!

Pořadatelé pro všechny zúčastněné týmy připravili poháry včetně nově za vítězství udělovaného velkého putovního poháru a také další věcné dary. Za své zákroky v brance byl nejlepším brankářem turnaje vyhodnocen Jaroslav Behina z FK Baníku Most „zelení“ a nejlepším střelcem turnaje se stala s 8 vstřelenými brankami ikona FK Teplice Pavel Verbíř! Ceny všem týmům i jednotlivcům předával manažer pořadatelského týmu Václav Masopust starší.

Sestava staré gardy FK Teplice na turnaji v Mostě (v závorce počty vstřelených branek): Zdeněk Divecký - Radek Divecký (3), Mikiska (1), Franke, Sláma, Bičovský, Leden, Matouš, Verbíř (8!), Doležal (5), Fasner (1).

Další turnaj pak měla teplická stará garda na programu v sobotu 3. únorav Ústí nad Labem. Šlo o první ročník Veteran futsal cupu a žlutomodří se utkali s týmy: Sebranka, Legendy futsalu Ústí, Jelimani Milovice a Starý kanci. V základní skupině sice skončili tepličti hráči na druhém místě, ale v následném finále dokázali vrátit Legendám futsalu porážku ze základní skupiny a zvítězili v poměru 4:1. Nejlepším hráčem turnaje pak navíc byl vyhlášen teplický Přemysl Bičovský.

Sestava staré gardy na tunraji v Ústí: Zděnek Divecký - Mikiska, Franke, Pikl, Bičovský, Leden, Fasner, Verbíř, Fousek. Trenér: František Šnobr.