Speciální soutěž pro mládežníky FK Teplice

FK Teplice připravil pro hráče z klubové mládeže speciální soutěž, která se ponese celým ročníkem FORTUNA:LIGY 2021/22. Všichni mládežníci, kteří se připravují v akademii žlutomodrých od kategorie U6 až po kategorii U19 (včetně ženských týmů) dostávají od klubu permanentky na zápasy FK Teplice pro celou sezónu.

Toto je běžná praxe již několik let, ale letos poprvé si navíc díky těmto permanentkám budou moci na konci sezóny zatrénovat s A mužstvem FK Teplice. Deset mládežníků, kteří navštíví nejvíce zápasů FORTUNA:LIGY na Stínadlech, si bude moci na konci sezóny vyzkoušet trénink s A mužstvem po boku ligových hráčů. Vyhodnocení proběhne po základní části na základě dat z turniketového systému, kde má každý hráč přiřazen konkrétní permanentku na své jméno.

Kromě permanentek mládežníci obdrží také slevový poukaz od partnera klubu společnosti 11TEAMSPORTS, sleva ja 35% na produkty z katalogu team sales a 30% na ostatní produkty na eshopu 11TEAMSPORTS.