Sparta - Teplice 0:0

Po domácím vítězství nad Ostravou vyrazili naši hráči na pražskou Letnou, zde se střetli s místní Spartou v jejímž dresu nastoupil jako kapitán Petr Voříšek, který dlouho působil ve žlutomodrém dresu.

Jiří Plíšek vsadil na sestavu se dvěma defenzivními záložníky, uzdravený Admir Ljevakovič doplnil ve středu pole Jiřího Sabou. Na pravou stranu zálohy se posunul Michal Doležal, pouze na lavičku náhradníků tak usedl Pavel Verbíř.

Tepličtí nechtěli v žádném případě nechat vzpomenout na jarní utkání, což ukázal hned v první minutě Michal Doležal, který posílal pěkný centr do vápna. Domácí o sobě dali poprvé vědět v 10.minutě, kdy tvrdou střelou prověřil Belice Kisel. Po další čtvrthodině pálil těsně mimo Kulič.

V 25.minutě se žlutomodří dožadovali penalty po faulu na Juna, jenž si zpracoval míč a na hranici pravidel byl zblokován Kladrubským.

Asi největší šance Teplic v prvním poločase se zrodila ve 33.minutě, po standartní situaci vypálil Rosa, avšak ještě před Kozáčikem zblokoval Klein míč, a ten tak nemohl doputovat do sítě.

Pět minut před přestávkou pálil přibližně od značky pokutového kopu Libor Došek vysoko nad, hned z protiútoku se snažil Ljevakovič přehodit vyběhnutého Kozáčika, balon ale branku přeletěl, a do kabin se tedy šlo za bezbrankového stavu.

Hned po změně stran pálil nebezpečně agilní Kisel, jeho střelu přizvedl na roh Klein. Z následného brejku se ukázali také naši hráči, Stožický trefil skluzem levou tyč domácí branky.

Poté již přebrali iniciativu hráči v rudém, nejprve chtěli ve 62.minutě penaltu po údajné ruce Ljevakoviče, následně pálil těsně nad branku Kladrubský a vše završil v 73.minutě střídající Kušnír, který trefil břevno Belicovi branky.

Sparťané se snažili skórovat i nadále, ale Kisel vypálil nad břevno a Kušnír svým druhým pokusem pouze do rukavic připraveného Belice. A když se neprosadil ani v nastavení Wilfied mohli si žlutomodří oddychnout a odvézt z Letné bod za remízu 0:0.