Sparta Praha - Teplice 2:2 (0:1)

Výčet absencí před utkáním na Spartě nabral velkých rozměrů. Kvůli zranění totiž chyběli Šraga, Ljevakovič, Zoubele, Volek, Vondrášek, Česlák a Mahmutovič, kvůli kartám pak nemohl nastoupit Vachoušek. Na lavičku tak usedli dorostenci Krátký a Mujagič, kteří měli v nohách téměř celý vítězný zápas na Slavii a hráči juniorky Verbíř ml. a Šalda, kteří odehráli hodinu z vítězného utkání proti Českému Dubu. Kromě nich už na lavičce byl pouze Petr Dolejš a náhradní brankář Slavík.

I přes nepřízeň osudu však tepličtí začali v zápase dobře. V sedmé minutě pálil jen těsně mimo Jindráček. Na druhé straně musel vzápětí vychytat Holka Grigar. Další šance byla znovu ve žlutomodrých barvách, po rohu se do vzduchu pověsil Rosa a zamířil jen těsně vedle.

V jednatřicáté minutě už se tepličtí radovali z branky, špatnou rozehrávku Jarošíka zachytil Stožický a poslal z úhlu do úniku Jindráčka, který mazácky přeloboval Vaclíka a hosté vedli. Svěřenci Jaroslava Hřebíka chtěli vyrovnat, snaha byla vidět především na zkušeném Liboru Sionkovi, který poslal na Grigara dvě střely, ale obě teplický strážce svatyně s přehledem zlikvidoval, a tak se do kabin šlo za stavu 0:1.

Po změně stran sice Sparta více držela míč, ale žlutomodří hrozili z nebezpečných brejků. Například Čajič přesprintoval celé hřiště, obehrál Pamiče a snažil se podél vyběhnuvšího Vaclíka poslat míč do branky, ale domácí brankář střelu tečoval na roh. Po dalším z rohů, který nejprve Sparta zblokovala pouze ke Stožickému, si na vrácený centr vyskočil kapitán Lukáš a už to bylo 0:2.

Aby nebylo domácí pohromě málo po hodině hry jen těsně minul hlavou Antonín Rosa. Na druhé straně si také hlavou podobně vedl po přetaženém Přikrylově centru Sionko. Domácí se prosadili až deset minut před koncem, kdy Kweuke utekl obraně a prostřelil Tomáše Grigara. Hned vzápětí se Kweuke po centru zprava trefil podruhé a bylo vyrovnáno.

Teplice ovšem svou snahu nevzdali a tečovaný přímý kop Rosy musel Vaclík vyrážet s velkými obtížemi. Poté už se Sparta vrhla do závěrečného náporu, ze kterého V posledních minutách se na hřiště dostal také teplický odchovanec Petr Šalda, kapitán juniorky, pro kterého to byl první ligový start.

79. a 83.Kweuke - 31.Jindráček, 53.Lukáš.
ŽK: 24.Jarošík, 77.Pamič, 84.Matějovský - 34.Siva, 42.Jindráček, 47.Matula, 87.Lukáš.
Rozhodčí: Drábek - Vysloužil, Marek.
Diváci: 9153.