Soutěž o automobil bude nově jen pro permanentkáře

Už dnes startuje prodej nových permanentních vstupenek na následující sezónu FORTUNA:LIGY a MOL Cupu. S novými permanentkami bude mít nový formát také již tradiční soutěž o automobil FORD. Ta bude totiž nově pouze pro majitele permanentních vstupenek!

Tuto soutěž teplický klub připravuje pro fanoušky už dva roky ve spolupráci s ústeckým autosalonem AUTO IN. Nově tato soutěž tedy bude pouze pro majitele permanentních vstupenek a losování, které proběhne na posledním domácím zápase v sezóně, se budou moci zúčastnit všichni majitelé permanentek, kteří během sezóny dorazí na všechny domácí zápasy v rámci FORTUNA:LIGY, povoleny budou dvě absence pro každého permanentkáře.

Pokud tedy budete pravidelně chodit na všechny ligová utkání v následující sezóně, tak vaše šance vyhrát automobil Ford KA+, který můžete vidět během sezóny vystavený v OC Olympia Teplice, bude opravdu vysoká, tak neváhejte, kupte si dnes permanentku a choďte pravidelně na Stínadla.