Setkání s dětmi z mateřských školek

Minulý týden ve středu 29.9. proběhlo v areálu Na Stínadlech tradiční setkání s dětmi z teplických mateřských školek.

Fotbalový klub Teplice ve spolupráci s teplickým OFS uspořádal dvojboj školek, kde si děti nejdříve na umělé trávě vyzkoušeli různé soutěže, pohybové dovednosti a po malém občerstvení se přesunuli na hlavní hrací plochu AGC arény, kde si zahráli fotbal. A kdo vyhrál ? Nikdo a všichni zároveň. Nejdůležitější pro nás všechny bylo vidět nadšení a radost dětí, které po zajímavém programu a příjemně stráveném dopoledni Na Stínadlech vůbec nechtěli odejít. Děti se také v rámci tohoto společného a již tradičního setkáním mohli  podívali na trénink A  týmu, který premiérově vedl nový hlavní trenér Jirka Jarošík se svým realizačním týmem. Děti si tak mohli vyzkoušet fandění a trénujícím hráčům dokázali alespoň na malou chviličku vytvořit bouřlivou atmosféru téměř jako při mistrovském utkání.

Děkujeme přítomným trenérům FK Teplice Rostislavu Salákovi, Petru Hášovi, Báře Cankářové a Leoně Němcové za skvělou organizaci a zajištění opravdu povedeného setkání s těmi nejmenšími u nás Na Stínadlech.