Seriál o partnerech: JACER-CZ

Dlouholetým významným partnerem FK Teplice je společnost JACER-CZ, a.s., kterou v následujícím rozhovoru představuje místopředseda představenstva Martin Kýzl.

Řekněte nám něco o vaší společnosti, čím se zabývá, jaká je její historie, ale i současnost? Představte se, prosím, teplickým fanouškům.
"Naše společnost JACER-CZ,a.s. je lesnicko-dřevařská firma, která se již více jak dvacet let zabývá “komplexní lesařinou“ – to znamená, že provádíme veškeré potřebné činnosti v lese od výsadby nových stromečků a následnou péči o ně až po těžební práce, odvoz a prodej kulatiny.
V dřevařině je naší hlavní náplní výroba dřevěných obalů, palet a velkoobchod i maloobchod s řezivem a palivovým dřevem.
Nově jsme otevřeli na našem prodejním skladu nazvaném Ráj dřeva u Makra v Ústí nad Labem prodejní halu, a tak se náš sortiment v prodeji rozšířil ze stavebního řeziva mimo jiné i na palubky, plotové plaňky, OSB desky a to vše ve špičkové kvalitě za super ceny."

Co byste nám řekl o vašem novém školícím středisku?
"V Ústecké části Předlice se nám podařilo zrekonstruovat prostory statku ze 17.století a to kombinací historických základů s moderní technologií dřevostavby (viz. foto).
Ale víte co? Já už vám více neřeknu a rovnou vás všechny zvu na den otevřených dveří, který se bude konat dne 23.4. 2016 od 10:00 do 17:00 a to na adrese: náměstí Prokopa Velikého 466, Ústí nad Labem – Předlice."
A co tam na návštěvníky čeká? Tak kromě jiného ukázka dřevosochání motorovou pilou, výstava dřevařského sortimentu, prohlídka všech prostor a to včetně sklepení, občerstvení pro malé i velké, pro děti rukodělná dílnička, skákací hrad, kamerunské ovečky a opékání buřtů.
Jedním z partnerů této akce bude i FK Teplice tak i malé překvapení pro fanoušky žlutomodrých Veselý obličej."

Slyšeli jsme, že jste také vlastníky „Stínadel“...možná těch Foglarových?

"Ano, historická sklepení pod naším školícím střediskem a Předlice jako takové jsou prý ona Stínadla z knížek Jaroslava Foglara, který v Předlicích nějaký čas žil a tato místa ho inspirovala. Na dni otevřených dveří se všichni co budou mít zájem dozvědí více."

Společnost JACER CZ a.s. je naším dlouholetým významným partnerem. Kdy a jakým způsobem jste se k teplickému fotbalu dostali?

"Jako partnera pro teplický fotbal nás již před léty získal Franta Hrdlička, který teplickým fotbalem žil a jeho nadšení strhlo ke spolupráci i nás."

A co Vy osobně a fotbal?
"Já osobně nikdy žádný velký fotbalista nebyl. Samozřejmě jako kluk jsem si občas zakopal na plácku u Zámeckého nádraží nebo u školy na starém Stínadelském škváráku, ale to jsem se tam kamarádům spíše motal. Prostě Pavel Verbíř jsem nikdy nebyl a nebudu (Smutný obličej)."

Navštěvujete naše zápasy pravidelně a jak je prožíváte?
"Zápasy navštěvujeme pravidelně a samozřejmě se nás vždy zmocní to fanouškovské nadšení a touha potom, aby ti naši kluci vyhráli."

Jak hodnotíte spolupráci fotbalového klubu s Vaší společností?

"Spolupráce FK Teplice a naší společnosti je na dobré úrovni a věřím, že se jí ještě podaří rozšířit a že najdeme další možnosti jak si být vzájemně ještě více prospěšní."

Co společnosti JACER CZ a.s. přináší prezentace a spojení právě s FK Teplice?

"Rádi na fotbal bereme naše obchodní partnery a pochlubíme se moderním stadionem, je pro nás prestižní záležitostí být partnery FK Teplice."