Seriál o partnerech: Bílinská kyselka

Jedním z hlavních a také dlouholetých partnerů FK Teplice je společnost BHMW a. s., která ve svém partnerství s FK Teplice prezentuje jeden ze svých produktů - Bílinskou kyselku. Společnost BHMW a. s. představuje v následujícím rozhovoru ředitel zahraničního obchodu Vojtěch Milko.

Řekněte nám něco o Vaší společnosti, čím se zabývá, jaká je její historie i současnost atd.? Představte se, prosím, našim fanouškům.
"Naše společnost BHMW a. s. se specializuje na stáčení a distribuci legendárních léčivých pramenů. K těm patří nejsilnější evropská alkalická Bílinská kyselka, zcela vyjímečná Zaječická Hořká voda, přírodní projímadlo. Nově také legendární Rudolfův pramen, základ mariánskolázeňského lázeňství."

Na který z Vašich nápojů nás můžete nalákat?
"Naším mottem je: „Lázně do vašeho domova“. Je to naše nabídka pro všechny co si chtějí dopřát pitnou lázeňskou kúru po celý rok. Připravujeme se nabídnout českému i zahraničnímu trhu ucelenou nabídku toho nejlepšího, co mohou přírodní léčivé zdroje nabídnout. Po rekonstrukci stáčírny v Mariánských Lázních rozšíříme sortiment o kyselku AQUA MARIA, a o léčivé zdroje EXCELSIOR, Ferdinandův pramen."

A kde si můžeme Vaše výrobky zakoupit?
"Od dubna by měly být tyto vody dostupné ve všech významných obchodních řetězcích a v lékárnách Dr. Max. Připravujeme významné rozšíření e-shopu pro domácího i zahraničního zákazníka tak, aby se tyto produkty dostaly opravdu ke každému zájemci. Naši věrní zákazníci budou mít výhodnější podmínky nákupu díky klubové kartě."

Navštěvujete pravidelně zápasy na Stínadlech?
"Samozřejmě. Jsem velkým fanouškem a příznivcem našeho klubu. V dobrém i špatném čase."

Jak prožíváte fotbalová utkání FK Teplice?
"Zažívám velké emoce a pocity hrdosti, když v okamžicích úspěchu vidím Bílinskou kyselku na dresech. Pochopitelně i nezdar respektuji, takový je prostě sport. Ale když vidím, že hráči našeho klubu nechali na hřišti maximum, svou hrdost, čest a bojovnost, umím uznat vítězství druhého mužstva a pogratulovat mu."

Jak byste, pane Milko, zhodnotil spolupráci fotbalového klubu s Vaší společností?
"Naše spolupráce má velké a pevné základy a cíle. Připravujeme do příštího období několik marketingových akcí, které přispějí k oboustrannému zviditelnění klubu i naší společnosti.
Připravujeme dlouhodobý vztah v prostorách stadionu na Stínadlech, kde by měla vzniknout klubová fotbalová restaurace. Ta přispěje k velmi výraznému zatraktivnění prostor stadionu v očích veřejnosti a povede k většímu sblížení veřejnosti s klubem. Vždyť stadion tak bude veřejností využíván trvale, nejen v době zápasů. V restaurantu se lidé budou moci setkávat s historií i současností teplického fotbalu, v době zápasu poskytne jedinečný pohled na hrací plochu, což bude velmi atraktivní."

Jaké máte dlouhodobé plány ve spojení s fotbalem?
"Chceme být dlouhodobě spojeni s klubem FK Teplice, protože cítíme, že majitelé klubu mají transparentní přístup a poctivé zásady při vedení klubu. Toto je i naše filozofie a je to pro nás důležité."

Co byste na závěr vzkázal fanouškům FK Teplice?
"Nejprve klubu bych přál mnoho úspěchů do dalších let a fanoušky, kteří budou respektovat i chvíle, kdy se zrovna nedaří. Teším se, že se budeme potkávat na mnoha dalších úspěšných zápasech a brzy také v našem restaurantu."