Šéf teplického kina Marek Reichel: Permanentkáři u nás mají akci 1 plus 1 zdarma

​Multikino Premiere Cinemas je dlouhodobým partnerem nejen FK Teplice, ale také jeho Bonusového klubu. O tom, jak spolupráce probíhá, jsme si povídali s general cinema managerem Markem Reichelem.

Multikino Premiere cinemas spolupracuje s FK Teplice dlouhodobě, jak jste s touto spoluprací spokojeni?
Spokojení jsme velice. Líbí se nám jak propagace našeho kina na stadionu a během zápasů, tak společné akce, které uskutečňujeme u nás v kině.

Jste také členy Bonusového klubu FK Teplice, jak se Vám toto spojení s teplickým fotbalem osvědčilo?
Toto členství nám přináší zákazníky, kteří využívají výhod Bonusového klubu FK Teplice. Myslím si, že to je oboustranně výhodné.

V čema Vaše členství v Bonusovém klubu spočívá, co permanentkářům nabízíte?
Držitelé permanentek u nás v kině každou středu obdrží k jedné zakoupené vstupence druhou zdarma, takže v podstatě chodí do kina jen za půlku.

Chodí tedy fanoušci teplického fotbalu pravidelně do kina?
Dle našich postřehů určitě ano, akce ve spojení s Bonusovým klubem FK Teplice je hojně využívaná.

S příchodem zimního období začíná "kinová sezóna" na co byste fanoušky do vašeho kina pozval v nejbližší době?
Do konce roku nás čeká opravdu hodně velkých filmů, např. pokračování Fantastických zvířat, Creed 2, Aquaman a z českých například pohádka Čertí brko.

Chystáte ve Vašem multikině také nějaké novinky?
Momentálně je za námi Filmová noc, při které si naši zákazníci koupí jednu vstupenku a mohou shlédnou neomezený počet filmů, až do 5 hodin do rána. Také jsme začali pořádat filmové večery pro Dámy, Premiere Ladies, které se stávají velmi oblíbenými. Co se týká akcí do budoucna, stále se snažíme přinášet naším zákazníkům něco nového. Pravidelně pořádáme předpremiéry u očekávaných filmů.