SDĚLENÍ KLUBOVÉ AKADEMIE FK TEPLICE

Vzhledem k aktuálnímu vývoji pandemie onemocnění COVID-19 a dnešnímu startu postupného rozvolňování mimořádných opatření vlády České republiky  chceme touto cestou informovat hráče a jejich rodiče o následujícím programu dorosteneckých týmů Klubové akademie FK Teplice.

Výkonný výbor FAČR na svém zasedání dne 7.4.2020 ukončil s platností od 8.4.2020 veškeré mistrovské a pohárové amatérské soutěže plošně na celém území České republiky, a proto bude program Klubové akademie FK Teplice následující:

• Do neděle 3. 5. mají hráči předepsán řízený individuální trénink v rámci svých individuálních možností pod vedením kondičního trenéra Ondřeje Chlada.

• Od pondělí 4. 5. až do neděle 31. 5. mají hráči osobní volno, které jindy probíhá ve druhé polovině června a začátkem července. Samozřejmě počítáme s tím, že kluci se budou udržovat v kondici zejména s využitím doplňkových sportů a doporučených sportovních aktivit.

• Komunikace hráčů s trenéry prostřednictvím multiplatformní aplikace WhatsApp Messenger v rámci jednotlivých týmů neustále probíhá a případné aktuální změny a opatření se hráči dozvědí okamžitě.

• Vedení Klubové akademie zároveň vítá myšlenky svých hráčů na různé výzvy, které je napadnou v rámci naší akademie a které bude možné zrealizovat v rámci mimořádných opatření a odprezentovat na našem klubovém webu.

• Od 1. 6. začne opět individuální příprava, tentokrát již formou předpřípravného období pod dohledem kondičního trenéra Ondřeje Chlada a v rámci tréninkových plánů trenérů jednotlivých kategorií. Cílem je připravit hráče na start tréninkového procesu nové sezóny 2020/2021 v klubové akademii FK Teplice, který pevně věříme, že bude možné zahájit začátkem měsíce července tohoto roku. Vše bude samozřejmě záležet na aktuálních opatřeních vlády a jejich následném uvolňování, které plně respektujeme a v rámci kterých směrujeme veškerou činnost Klubové akademie FK Teplice.

Všichni se již těšíme na plnohodnotný návrat do běžného života a možnost věnovat se fotbalu opět na 100%.

Vedení úseku mládeže včetně všech trenérů tímto přeje hráčům a jejich rodičům hlavně hodně zdraví, dobré nálady a chuti do další práce v této pro nás všechny nelehké době !

INFORMACE PRO RODIČE:

Členské příspěvky v rámci Klubové dorostenecké akademie FK Teplice ( U19 - U16 ) se s platností do 30.6.2020 snižují na částku 500 Kč za měsíc ( ! )