Rudolf Řepka zvolen do Výkonného výboru FAČR

Včerejší Valná hromada FAČR přinesla velké změny ve vedení českého fotbalu, velmi pozitivní zprávou pro FK Teplice je zvolení ředitele klubu Rudolfa Řepky do Výkonného výboru FAČR za kraje a okresy.

"Mám velikou radost, moc gratuluji Rudolfu Řepkovi k jeho zvolení do Výkonného výboru FAČR, je skvělé, že náš klub mít zástupce v tomto nejvyšší fotbalovém orgánu. Jsem také moc rád, že ve volbě předsedy zvítězil Petr Fousek, kterého náš klub podporoval. Je totiž pro náš klub i pro mě samotného zárukou pozitivních změn v českém fotbale, které jsou jednoznačně potřeba, na což jsme dlouhodobě upozorňovali. Současně mě ale mrzí, že ne všichni zvolení členové Výkonného výboru opravdu reprezentují potřebné změny v českém fotbale, i přes to ale musíme být s výsledky Valné hromady spokojeni, protože jsou předzvěstí lepších zítřků," hodnotí včerejší události předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer.