Rozhovor s novým trenérem brankařek Jiřím Ondrkou

Při tréninku teplických žákyň pomáhá s přípravou brankářek Jiří Ondrka. Brankář a trenér, který působil například v klubech TJ Mojžíř, FK Neštěmice, FK Jiskra Velké Březno a bývalém prvoligovém týmu FK Chmel Blšany. Své zkušenosti se rozhodl předat i našim malým svěřenkyním.

V minulosti jste v Blšanech kryl záda Petru Čechovi. Jste stále aktivním brankářem?

Ano, byla to pro mne dobrá zkušenost. Momentálně jsem aktivním brankářem v klubu FK Jiskra Velké Březno, kde zároveň i trénuji A tým.

Momentálně trénujete naše brankářky. Jak vás napadlo, že byste se věnoval našim děvčatům?

Vozím na tréninky neteř a napadlo mě, že tam nemusím jen stát a koukat. Práce s mládeží mě totiž baví. Je to v podstatě i odreagování od tréninků s chlapy.

Jak hodnotíte výkony našich svěřenkyň? Jste spokojený se spoluprací s našimi žákyněmi?

Holky jsou snaživé a cílevědomé, na trénincích makají. Věřím, že se všechny budou nadále zlepšovat. Spokojený jsem, jak jsem již říkal, je to úplně jiná práce, než s dospělými. Je to pro mě relax.

Nakonec bychom Vám chtěli nejenom za realizační tým, ale hlavně za holky, poděkovat, že jste jim zařídil tréninkové míče z obchodu sportovni-pomucky.cz.