Robert Jukl přestupuje do FK Teplice

Záložník Robert Jukl mění své hostování z Hradce Králové v týmu Teplic na trvalý přestup, žlutomodří totiž na dvaadvacetiletého středopolaře uplatnili opci a na Stínadlech tak bude působit až do léta 2024. "Robert se v nejvyšší soutěži velmi dobře adaptoval a zabydlel se v základní sestavě, proto uplatnění opce bylo naší prioritou. Jde navíc stále o mladého hráče s velkým potenciálem," říká ředitel klubu Rudolf Řepka.

Jukl po svém příchodu do Teplic poprvé nastoupil do ligového duelu v zápase 8. kola na hřišti Bohemians Praha, ale od té doby chyběl v základní sestavě, pokud byl trenérům k dispozici, pouze jednou. "Úkoly na pozici číslo šest plní Robert výborně, vletí do každého souboje a je velmi nepříjemný pro protihráče, stal se důležitou součástí naší základní jedenáctky, proto jsem rád, že spojil svou budoucnost s naším klubem," dodává sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Během letošního ročníku už zvládl Jukl z pozice defenzivního záložníka také dvě branky, jednu na hřišti pražské Sparty a druhou naposledy v pátek v Jablonci. "Moc se těším na další působení v Teplicích. Věřím, že v dalších sezónách půjdeme nahoru a bude se nám dařit,” přeje si nově kmenový hráč FK Teplice.

Opačným směrem do Hradce Králové míří na přestup Petr Kodeš, který dosud na východě Čech rovněž hostoval.