Přípravné zápasy startují turnajem v Benátkách

Už zítra odstartují tepličtí hráči sérií přípravných zápasů na nový ročník FORTUNA:LIGY, zápasy budou hned dva, protože se budou svěřenci Stanislava Hejkala účastnit turnaje v Benátkách nad Jizerou.

Turnaj je tentokrát obsazen třemi týmy a bude se hrát systémem každý s každým na 2x 45 minut hry. Vítěz tabulky těchto týmů se stane také vítězem tohoto turnaje. Prvním utkáním turnaje bude zápas Mladá Boleslav - Příbram od 10:00.

Teplický tým přijde na řadu ve druhém a třetím zápase, ve druhém utkání turnaje vyzve ve 12:00 téměř domácí Mladou Boleslav. Ve 14:00 se pak představí proti Příbrami. V turnaji už by se v teplickém dresu měli objevit nováčci Nazarov a Royo.

Došlo také k malým změnám v následujícím programu v přípravě, když ve středu 26. června od 18:00 přibyl přátelský zápas s Dubí - Pozorce s německou Bischosfwerdou. Naopak zklamáním je zrušení generálky s Austrií Vídeň, kterou nahradí Vyšehrad. "Na utkání s Austrií jsme se těšili, ale bohužel nám soupeř oznámil, že se zápas neuskuteční, protože přesunul soustředění do jiné lokality. Sháněli jsme tak narychlo supeře pro generálku a utkáme se tedy s Vyšehradem," vysvětluje změnu sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.