Přípravné utkání: Mladá Boleslav - Teplice 3:2 (2:2)

Teplický tým se ve třetím přípravném duelu tentokrát poměřil s Mladou Boleslaví, jejíž půdě se zápas hrál. V Teplicích už dále nepokračuje Ryan Adigo, který neuspěl na testech a mužstvo opustil.

V prvním poločase nejprve otevřel skóre Alois Hyčka, když si navedl míč do středu a skóroval, jenže domácí vzápětí srovnali z pokutového kopu. Vedení teplickému mužstvu vrátil Slovák Čerepkai, který se po přihrávce od Křištana prosadil na zadní tyč. Domácí ovšem opět do poločasu srovnali a to znovu z pokutového kopu.

Do druhé půle nahradil Knapíka Tomáš Kučera a Mladá Boleslav se dostala do vedení v 66. minutě zásluhou Milana Škody, který přehodil brankáře. Tato branka rozhodla o výhře Boleslavi v poměru 3:2.