Příprava B mužstva Teplic začala 6.ledna

Příprava záložního týmu teplických Sklářů začala v pondělí 6. ledna 2020, kdy se svěřenci trenérů Jaroslava Kolínka a Martina Nováka sešli k úvodnímu tréninku na UMT stadionu Na Stínadlech.

Po týdnu přípravy v domácích podmínkách zamíří B tým v pondělí 13. ledna na pětidenní kondiční soustředění do Blšan. Ještě před odjezdem na soustředění sehraje B tým přípravné utkání ve čtvrtek 9. ledna od 18:00 na hřišti účastníka 4. německé nejvyšší soutěže Regionalliga Nordost týmu Bischofswerdaer FV 08 na UMT v saském městečku Bischofswerda.

Po soustředění v Blšanech teplická rezerva poměří síly s regionálními týmy jako jsou FK Baník Souš a FK Baník Modlany, aby v sobotu 1.února odehrála další přípravné utkání, tentokrát na hřišti divizního SK Kladno.

B tým FK Teplice se 7. února zúčastní halového turnaje v německém Lipsku, který pořádá fotbalový klub FC International Leipzig z Regionalligy Nordost.

Během února se ještě "béčko" utká s divizním FK Louny a také s dalším německý týmem FC Grimma, který v sezóně 2019/2020 působí v 5. německé nejvyšší soutěži NOFV Oberliga Süd. Další přípravná utkání jsou momentálně v jednání.

Na poslední den měsíce února má B tým v plánu generálku na mistrovskou soutěž na UMT stadionu Na Stínadlech. O týden později v neděli 8. 3. od 10:30 už vstoupí B tým Sklářů do jarní části Fortuna ČFL B domácím zápasem 16. kola s týmem TJ Jiskra Ústí nad Orlicí na UMT stadionu na Stínadlech.

PROGRAM ZIMNÍ PŘÍPRAVY B MUŽSTVA FK TEPLICE:
6. ledna | zahájení zimní přípravy B týmu
9. ledna | Teplice - Bischofswerdaer FV 08 18:00 (Bischofswerda)
13. ledna - 17. ledna | Kondiční soustředění Blšany
25. ledna | Teplice - FK Baník Souš 10:30 (Souš)
29. ledna | Teplice - FK Baník Modlany (Stínadla)
01. února | Teplice - SK Kladno 10:30 (Kladno)
07. února | Halový turnaj FC International Leipzig (Leipzig)
08. února | PU: soupeř v jednání (venku)
12. února | PU: soupeř v jednání (doma)
15. února | Teplice - FC Grimma (Grimma)
22. února | Teplice - FK Louny (Stínadla)