Přátelské utkání: Teplice - Táborsko 6:1 (5:0)

Teplický tým dnes odehrál druhý zápas v zimní přípravě, tentokrát na domácí půdě vyzval druholigové Táborsko s několika teplickými hráči v sestavě.

Žlutomodří vlétli do zápas jako uragán, už v 15. minutě to bylo totiž 3:0, když nejprve se trefil Žitný po chybě Němečka v brance Táborska, vzápětí si dal vlastní branku Zárybnický a do třetice se prosadil znovu Žitný, který dorazil hlavičku Vošahlíka, jenž trefil břevno. Gólový stroj se nezasekl ani posléze, Žitný zužitkoval ve 28. minutě centr Hyčky a zkompletoval hattrick. Po půlhodině hry navíc přidal pátý gól Kučera, který po krásné kombinační akci zakončoval do prázdné branky. Tepličtí hráči mohli přidat i šestý gól, když se trefil Vošahlík, jenže byl signalizovaný ofsajd.

Po změně stran už přeci jen tempo zápasu opadlo, ale velkou šanci měl opět Žitný, který po zpětné nahrávce Kuchty pálil mimo branku. Táborské se čestného úspěchu dočkalo po hodině hry a trefě Rondiće, na tu vzápětí zareagoval svým čtvrtým gólem v zápase Žitný. V závěru ještě pálil těsně vedle Trubač a Knapík neproměnil penaltu za faul na Radostu. Teplice tak zvítězily vysoko 6:1.

Teplice - Táborsko 6:1 (5:0)
Branky:
5., 15., 28. a 68. Žitný, 11. Zárybnický vl., 31. Kučera - 63. Rondić.
Sestava Teplic:
1. poločas:
Soukup - Hyčka, Jeřábek, Knapík, Krob - Hora, Ljevaković, Soungole, Žitný - Kučera - Vošahlík.
2. poločas: Plachý - Soungole, Jeřábek, Čmovš, Shejbal - Knapík - Radosta, Žitný, Trubač, Luts - Kuchta.