Přátelské utkání: Teplice - Slask Wroclav 2:1 (0:0)

Teplický tým na úvod soustředění porazil polský Slask Wroclaw vedený Vítězslavem Lavičkou v Larnace 2:1, když o branky se postarali Alois Hyčka a také Lukáš Mareček, který tak skloubil hned tři premiéry - první start za FK Teplice, poprvé měl kapitánskou pásku a také první branka v žlutomodrém.

V úvodu jakoby se oba týmy zatím jen oťukávaly a velké šance nepřicházely. V 27. minutě se zastřeloval Lukáš Mareček, ale zatím pálil jen vysoko nad. Osmělil se také Slask, který prověřil Grigara v 38. minutě, vzápětí pak po rohovém kopu navíc polský tým trefil tyč.

Po změně stran nabrala hra na obrátkách, ve 49. minutě uháněl do brejku Řezníček, dobře umístěnou střelou trefil jen tyč, ale míč stihl dorazil Alois Hyčka a Teplice vedly. Jenže vedení vydržeo jen něco přes minutu, protože ve vápně fauloval Čmovš a z následné penalty Wroclaw srovnala. Ovšem brzy šli do vedení opět tepličtí hráči, po hodině hry Mareček vypálil zpoza vápna a tvrdá tečovaná rána skončila v síti. Žlutomodří mohli dokonce vedení navýšit, ale po závaru čtvrthodiny před koncem se nikdo z nich neprosadil. V závěru pak ještě musel jednou zaúřadovat Tomáš Grigar, ale se střelou si poradil a Teplice tak vyhrály 2:1.

Teplice - Slask Wroclaw 2:1 (0:0)