Přátelské utkání: Teplice - Chrudim 2:2 (1:1)

Teplický tým má za sebou další přípravné utkání v rámci zimní přípravy, tentokrát na umělé trávě na Stínadlech přivítal druholigovou Chrudim. Šlo o poslední duel před odletem na Kypr, kam zamíří žlutomodří v úterý.

Hned v úvodu zápasu pálil mimo Řezníček, vzápětí na druhé straně po závaru odkopával před brankou míč Ljevaković. V 17. minutě otevřel skóre agilní Řezníček, který využil přesnou střelou nahrávku Radosty. Teplický útočník byl i u další vážné situace, kdy ve 32. minutě protáhl hostujícího brankáře. O další dvě minuty mířil hlavou těsně vedle Nazarov. Zkusili to z dálky také Ljevaković a Petr Mareš, ale oba pokusy brankář zneškodnil. Krátký už byl na střelu Hyčky z voleje, jenže ta orazítkovala jen tyč. Chrudi však dokázal do poločasu vyrovnat, po špatné rozehrávce Nazarova dokázala skórovat.

Po změně stran měli převahu opět tepličtí hráči, jenže Radosta pálil do brankáře. Ten pak skvěle zakročil i při šanci Trubače i Řezníčka. Žlutomodří tak šli do vedení až 80. minutě kdy Kučera zpracoval centrovaný míč a uklidil ho do branky. Vzápětí ovšem bylo opět srovnáno, když Nazarov fauloval ve vápně a Chrudim z penalty vyrovnala. Závěrečnou šanci zápasu pak měl Moulis, ale na hostujícího brankáře nevyzrál a utkání tak skončilo 2:2.

Teplice - Chrudim 2:2 (1:1)
17. Řezníček, 80. Kučera - 40. Nikodém, 83. Vašulín z pen.
Sestava Teplic:
1. poločas:
Němeček - Paradin, Nazarov, Shejbal, Hyčka - Emmer, Ljevaković, P. Mareš - Žitný, Řezníček, Radosta.
2. poločas: Němeček - Vondrášek, Knapík, Čmovš, Hýbl - Nazrov, Kučera, Trubač - Moulis, Řezníček (66. Hural), Radosta (66. Liška).