Přátelské utkání: Písek - Teplice 1:4 (0:3)

Teplický tým dnes odehrál první přátelský zápas v zimní přípravě, nastoupil proti domácímu Písku. Žlutomodří vstoupili do zápasu výtěčně, když se už ve 4. minutě prosadil Jan Krob. Následně měli velké šance Šup a Červenka, ale druhý gól přidal až v 25. minutě Adam Kučera. Následně se trefil také mladíček Žitný, který hlavou přetavil ve třetí branku centr Adama Kučery.

Po změně stran se do velkých šancí dostali Nermin Haljeta a David Vaněček, ale dvakrát dobře zakročil domácí brankář. David Vaněček se tak prosadil až o několik minut později, kdy dorazil míč do sítě. Vzápětí síce domácí dokázali zkorigovat stav střelou z vápna, ale tepličtí v klidu dotáhli zápas do vítězného konce.

Písek - Teplice 1:4 (0:3)
Branky Teplic:
4. Krob, 25. A. Kučera, 33. Žitný, 55. Vaněček.
Sestava Teplic:
1. poločas:
Plachý - Hyčka, Ljevakovič, Král, Krob - Šup, T. Kučera, Žitný, A. Kučera - Červenka, Vaněček.
2. poločas: Plachý - Vondrášek, Kodeš, Král, Hyčka (65. Šup) - Vošahlík, Soungole, Gebert, A. Kučera (65. Žitný) - Haljeta, Vaněček (65. Červenka).