Poslední zápas na Kypru obstará Trenčín

Teplický tým čeká ve střed poslední utkání v rámci kyperského soustředění. Ve středu 29. ledna se utká nedaleko Agia Napy se slovenským Trenčíem, který obývá stejný hotel jako žlutomodří.

Trenčín je momentálně na osmém místě v tabulce slovenské ligy a na Kypru tráví skoro stejné období jako svěřenci Stanislava Hejkala. Také Trenčín má za sebou už dvě utkní, s polským Górnikem prohrál 1:3 a srbské Čukarički porazil 2:0.

Zítřejší utkání je na programu od 15:00 kyperského času, tedy 14:00 SEČ. Trenčín by utkání měl vysílat živě na svém YouTube kanále, my poté přineseme ze zápasu sestřih. V týmu soupeře nastupuje například Gino van Kessel, kterého mohou fanoušci pamatovat z pražské Slavie, nebo David Depetris, jenž působil v Olomouci.