Pokyny pro fanoušky na utkání se Slavií Praha

Už v pátek od 19:00 se na teplických Stínadlech představí proti domácímu týmu pražská Slavia. Kapacita stadionu pro toto utkání je omezena na 50% celkové kapacity stadionu. Na Stínadla tak při nevyužívání severní tribuny může dorazit celkem 8000 fanoušků, z toho celkem 700 vstupenek bylo uvolněno do hostujících sektorů pro fanoušky Slavie Praha. O zbývajících 7300 míst na stadionu se podělí permanentkáři a majitelé jednorázových vstupenek.

Předprodej jednorázových vstupenek probíhá ZDE, vstupenky jsou v prodeji na východní a jižní tribunu. Hlavní tribuna bude určena pouze pro permanentky a jednorázové partnerské vstupenky. Hostující sektory jsou již kompletně vyprodány, ovšem pozor fanoušci hostujícího týmu v dresech, šálách a dalších fanouškovských předmětech SK Slavia Praha nebudou vpušteny na domácí tribuny, proto si plánují zakoupit vstupenku na domácí tribuny, tak je potřeba dorazit bez těchto předmětů.

Majitelé permanentních vstupenek mají svůj přístup na zápas jednodušší než v závěru minulé sezóny, není potřeba se nikam registrovat, zajišťovat si místenky ani nic jiného, pouze stačí přijít na utkání. Rezervovány pro majitele permanentních vstupenek jsou místa na hlavní tribuně, v sektoru 34 na východní tribuně a vrchní část sektoru 20 na jižní tribuně, kam se jednorázové vstupenky neprodávají. Vzhledem k povinnosti dodržovat vynechaná sedadla však nebudou moci využívat vždy konkrétní sedadlo, které mají v rámci permanentky zakoupeno.

Jednorázové vstupenky se tedy prodávají na jižní a východní tribunu. Cena vstupenky je v internetovém předprodeji do čtvrtka 29. července do 23:59 hod. 110 Kč pro muže a 55 Kč pro ženy, v den utkání na internetu i na pokladnách stadionu pak 150 Kč pro muže a 75 Kč pro ženy. Děti do 150 cm mají v obou případech vstup zdarma, ale je potřeba pro ně mít volnou dětskou vstupenku buď z pokladny nebo z internetového předprodeje. Pokladny stadionu budou otevřeny od 15:00, stadion samotný se otevře v 17:30.

Pokyny pro fanoušky:
Permanentkáři:

- mají vyhrazenu hlavní tribunu, sektor 34 na východní tribuně a vrchní část sektoru 20 na jižní tribuně, mohou tedy využít všechny domácí vchody (A, B, D, E)
- není potřeba se registrovat, zajišťovat místenku atd., stačí jen přijít na utkání

Majitelé jednorázových vstupenek:
- musí vstupovat na utkání vchodem, který mají na vstupence a dodržovat místenkové sezení (vchody D nebo E)

Hostující fanoušci:
- mají vyhrazeny sektory 38 a 39, do sektoru 38 se vstupuje vchodem G a do sektoru 39 vchodem H (je vyznačeno na vstupence)
- majitelé vstupenek do domácích sektorů musí dorazit bez dresů, šál apod. jinak nebudou vpuštěni

Co je potřeba pro přístup na zápas (platí pro všechny osoby na stadionu nad 6 let):
Prokázání bezinfekčnosti dle aktuálních vládních nařízení. Tedy mít jeden z těchto dokumentů:
- výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů
- výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin
- potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, respektive od první v případě jednodávkové vakcíny)
- potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

Jak prokážu bezinfekčnost?
a) Vytištěným dokumentem, který obsahuje Vaše jméno
b) Aplikací Tečka

Respirátory
Na stadion budete vpuštěni pouze s ochranou úst a nosu (FFP2, nebo KN95 bez výdechového ventilu).

Rozestupy
Na tribunách je nutné dodržovat předepsané rozestupy.
Majitelé jednorázových vstupenek by měli dodržovat místa na vstupence.
Majitelé permanentek pak sedět s rozestupy ve svých sektorech.