Petr Fousek oslavil 50. narozeniny

Bývalý vynikající záložník a nynější trenér dorosteneckého týmu Teplic v kategorii U18 Petr Fousek oslavil v tomto týdnu své padesáté narozeniny. Celý klub mu tímto k význanému životnímu jubileu přeje všechno nejlepší!

Fousek přišel do Teplic v létě 1996 z Bohemians Praha a ihned se zařadil do základní sestavy. Žlutomodrý dres oblékal až do konce ročníku 2000/2001, kdy zamířil na zahraniční angažmá do Jižní Korei do týmu Chunnam Dragons. Během angažmá v Teplicích tak zažil například druhé místo v nejvyšší soutěži nebo pohárové zápasy s Dortmundem. Po návratu z Asie nastupoval za Ústí nad Labem, kde později odstartoval i svou trenérskou kariéru.

V Teplicích je nyní hlavním koučem dorostu U18, se kterým ovládl v minulé sezóně Českou divizi dorostu a stal se také vítězem ocenění Sklář roku v Ceně Františka Arnolda pro nejlepšího trenéra.