Permanentky se budou prodávat od 24. června

Ve fanshopu na stadionu se začnou od 24. června prodávat permanentní vstupenky na nový soutěžní ročník. Cena zůstává stejná jako v předchozím ročníku FORTUNA:LIGY. Zůstávájí také výhody pro seniory a studenty.

Stejně jako v této sezóně zůstává v platnosti otevření všech tribun majitelům všech permanentek i vstupenek. Na hlavní tribunu mohou ženy i děti za cenu vstupného pro svou kategorii. Velký úspěch zaznamenala v posledních sezónách ZLEVNĚNÁ permanentka, která nahradila ryze ženskou permanentku, a mohou si ji zakoupit, kromě žen, také senioři nad 65 let věku a studenti při předložení platného studijního dokladu (ISIC, studentský průkaz). Cena této permanentky zůstává 300 Kč.

Stejně jako v minulých letech nedojde ani letos ke klasické výměně permanentek, jak byli fanoušci zvyklí dříve. Místenkové vstupenky si totiž budou moci ponechat pouze fanoušci, kteří permanentku na konkrétní místo dosud vlastnili, proto není potřeba provádět výměnu permanentek, protože nebude možné někomu jeho místo vykoupit. Permanentní vstupenky jsou platné na utkání FK Teplice v rámci FORTUNA:LIGY (základní část i nadstavba), MOL Cupu, přátelských zápasů hraných na Stínadlech a také na utkání B mužstva FK Teplice v rámci České fotbalové ligy.

V prodeji tedy pro následující sezónu budou čtyři kategorie permanentek, permanentka GOLD za 2000 Kč, dále permanentka MUŽ za 1200 Kč, permanentka ZLEVNĚNÁ pro ženy, seniory nad 65 let a pro studenty za 300 Kč a permanentka DÍTĚ za 50 Kč, permanentka dítě bude navíc ZDARMA při nákupu další permanentky (GOLD, MUŽ nebo ZLEVNĚNÁ). Slevu 25% na nákup permanentních vstupenek pak budou mít členové Oficiálního fanklubu FK Teplice. V případě zájmu firem o nákup permanentních vstupenek kontaktujte ekonomický úsek FK Teplice na mailové adrese lenka.capouskova@fkteplice.cz.

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2019/2020:
Permanentka GOLD - 2000 Kč
Permanentka MUŽ - 1200 Kč
Permanentka ZLEVNĚNÁ (žena, senior, student) - 300 Kč
Permanentka DÍTĚ (do 150ti cm) - 50 Kč (při nákupu permanentky GOLD, MUŽ nebo ZLEVNĚNÁ je dětská permanentka zdarma).

Se změnou ticketingového systému se změní také možnosti předprodeje jednorázových vstupenek, kromě předprodeje vstupenek va fanshopu na stadionu a na internetu, jako dosud, totiž bude možné si jednorázovou vstupenku na utkání koupit také ve všech pobočkách Sazky. Zde si bude možné vyzvednout také případnou rezervaci vstupenky z internetu.

Další novinkou, která ještě více zvýhodní permanentkáře a současně i fanoušky, kteří si jednorázové vstupenky kupují v předpodeji, je změna jednorázového vstupného. Vstupné v předprodeji, tedy v prodeji před datem konání utkání, bude stejné jako dosud - 110 Kč pro muže, 55 Kč pro ženy, zdarma pro deti do 150 cm. Nově však prodej v den utkání bude v cenové relaci - 150 Kč pro muže, 75 Kč pro ženy a zdarma pro děti do 150 cm.