Pavel Verbíř předával za kabinu A týmu dárky v Arkadii

Ve středu 19.12. navštívil vedoucí A týmu a legenda FK Teplice Pavel Verbíř teplickou Arkadii, se kterou klub spolupracuje a v níž vznikají například krásné náramky vítězství z dřevěných korálků v klubových barvách. Pavel Verbíř, který je znám teplické veřejnosti nejen jako bývalý vynikající fotbalista, ale i jako člověk s velkým srdcem a sociálním cítěním, přinesl za kabinu A týmu FK Teplice do Arkadie nakoupené vánoční dárky. Udělal tak velkou radost nejen Láďovi, který byl prvním hostem charitativního projektu Žlutomodrá splněná přání, ale například i dalším našim fanynkám z Arkadie Ivance a Helence.

Pevně věříme, že nejen náramky vítězství, které pro vyrábí handicapovaní v Arkádii s velkou láskou a s nimiž náš A tým zatím neokusil od zápasu s Libercem v lize jedinou porážku, našim hráčům i všem fanouškům našeho klubu budou přinášet i v roce 2019 spoustu štěstí, ale že se bude spolupráce našeho klubu se skvělými lidmi z Arkadie i v příštím roce nadále rozvíjet.