Pavel Drsek: Věřím, že to v Olomouci zvládneme

Pavel Drsek, asistent hlavního trenéra Stanislava Hejkala, rozebírá hru Olomouce před pátečním vzájemným zápasem do detailu. Co prozradil před soubojem, který spadá do 7. kola FORTUNA:LIGY?

Po domácí remíze s Plzní vás čeká zápas v Olomouci. Jak se Sigma pod novým trenérem Látalem proměnila?
Je pravda, že se trošku změnila. Nový trenér se tomu snaží dát svou tvář. Tolik se už netlačí do rozehry, jak tomu bylo dřív. Ale pořád je to kombinačně silné mužstvo, což je cítit při každém zápase.

Na co si ještě dát pozor?

Určitě na standardní situace, Sigma má výborné hlavičkáře, třeba Beneše, Jemelku, Plška a další. Při nich musíme být pozorní.

Výsledky jsou ale jako na houpačce. Takový problém nestálosti formy koneckonců máte i vy. Jaký se dá tedy čekat zápas?

Já doufám, že dobrý. My jsme tím bodem z neděle povzbuzeni. Olomouc hrála na Bohemce. Dala náhodný gól z ničeho, pak další, ale nakonec 2:3 prohrála. Doufám, že tu houpačku zvládneme.

Už dlouhou dobu vás trápí slabší první poločasy. Co se tím dá dělat?

Snažíme se na to zaměřit. Samozřejmě se nám to zatím nedaří, ale já věřím, že to v Olomouci zvládneme.