PU: Sokol Brozany "A" vs. FK Teplice U19 - 6:0

6:0 (5:0)

Sestava Teplic:

R. Charvát ( 46. M. Fiala ) – L. Jamrich ( 46. J. Vacek ), Š. Chaloupek, J. Mikulenka, M. Hadinec ( 58. L. Videman ) – M. Korselt ( 46. V. Pokorný ) – K. Sinu ( D. Procházka ) , T. Vachoušek ( 46. M. Vachoušek ), P. Hural ( 58. M. Havel ), M. Trnovec ( 46. K.Sinu ) – D. Procházka ( 46. P.Janda ).

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

"Zajímavá konfrontace s třetiligovým týmem mužů, která nám odhalila spoustu nedostatků, na kterých musíme s týmem společně zapracovat. Prvních 30 minut jsme nebyli horším týmem, ale soupeř využil našich naivních individuálních chyb a dostal se jednoduše do vedení 3:0. Díky tomu jsme se zbytečně dostali do psychického útlumu, Brozany do konce poločasu přidali ještě další dvě branky a nás vysvobodil až poločasový hvizd rozhodčího.

Do druhé půle jsme udělali celkem 8 změn a kluci se snažili nepříznivý výsledek alespoň zkorigovat. V přechodové fázi, kdy jsme se dostávali do přečíslení, nás ale opět omezovala nepřesnost a to nás stálo spoustu sil, které nám pak chyběli v pokutovém území domácích. Bohužel i v této fázi utkání jsme vyrobili několik zbytečných chyb zejména v rozehrávce od brankáře a to rozhodlo o dnešní vysoké prohře na hřišti ambiciózních Brozan. Domácí byli všude dříve,  vyhrávali většinu osobních soubojů a hlavně dokázali proměňovat brankové příležitosti. My se musíme z této vysoké porážky ponaučit, v dalším utkání se vyvarovat naivních individuálních chyb v obranné fázi a být přesnější a důraznější v zakončení."