• Vyložené šance 0:8 ( 0:5, 0:3 ),
  • Rohy 3:9 ( 0:6, 3:3 ),
  • Ofsajdy 0:4 ( 0:2, 0:2 ),
  • Fauly 9:24 ( 8:9, 1:15 ).

" V pátek večer pod umělým osvětlením se rezerva Sklářů střetla v dalším přípravném utkání tentokrát na UMT v Roudnici s devátým týmem Fortuna Divize B - týmem SK Štětí.

Skláři na svého soupeře vlétli a během úvodních osmi minut si vypracovali tři vyložené brankové příležitosti. Ale ani Sinu, ani s chutí hrající francouzský záložník Diallo a ani z bezprostřední blízkosti hlavičkující stoper Shejbal brankáře Štětí nepřekonali. A tak to byl až ve 20.minutě kapitán Vobecký, který s přehledem proměnil pokutový kop po faulu na Ledeckého. Tepličtí se dostávali do dalších šancí, ale když ve 38.minutě střela Lišky skončila na tyči a ve 41.minutě Ledecký z blízka tečovanou střelou nepřekonali brankáře domácích, šlo se do kabin za stavu 0:1.

Do druhého poločasu poslalo trenérské duo Jamrich - Ljevakovič na hřiště 8 čerstvých hráčů, kteří unaveného soupeře přehrávali zejména rychlou kombinační hrou přes křídelní prostory, díky které se velmi často dostávali do šestnáctky Štětí. Skláři se ve druhém poločase činili také střelecky a po dvou brankách zambijského halva Sunzu Ngosy, jedné Novotného, Hurala a Kovalčíka nakonec zvítězili vysoko 0:6."

" Do dnešního utkání s divizním Štětím jsme šli se sedmnácti hráči do pole a dvěma brankáři. Jsem opravdu rád, že jsme dokázali do hry dostat všechny hráče a každý z nich mohl odehrát minimálně 45 minut. Snaživý soupeř držel po prvním poločase nadějné skóre, ale po přestávce se projevila naše kvalita a nakonec jsme dokázali Štětí pokořit šesti brankami. Potěšil mě zejména výkon mladých hráčů a cizinců Sunza s Diallem. Ve druhém poločase jsme měli možnost otestovat na hrotu mladého útočníka Jindru Novotného z Meteoru a je potřeba říci, že nás nezaujal jen svou bilancí 1+2, ale také svým velmi dobrým výkonem. Chtěl bych dnes poděkovat za předvedené výkony všem našim hráčům a také samozřejmě soupeři, který nám tak vyšel vstříc a umožnil nám dnešní utkání odehrát na UMT sportovního areálu v Roudnici nad Labem, kde nás čeká v příštím roce na začátku února týdenní zimní soustředění."