PU: FK Teplice U19 vs. TJ Sokol Srbice "A" - 3:1

Sobota 05.12.202010:30 - UMT Na Stínadlech

42. P. Janda 68. D. Procházka 84. S. Kočka.

Sestava Teplic:

L. Četverik ( 46. M. Fiala ) – Š. Chaloupek , J. Mikulenka, M. Hadinec ( 46. M. Hadinec ) – K. Sinu ( 46. P. Hural ) , M. Korselt ( 46. M. Havel ) – L. Jamrich ( 46. J. Vacek ), V. Pokorný ( 46. T. Vachoušek ), M. Trnovec ( 46. S. Kočka ) – P. Janda ( 46. D. Procházka ) , M. Vachoušek ( 46. M. Bejček ).

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

"Po 7 týdnech bez zápasového zatížení způsobeného pandemií onemocnění Covid-19 jsme konečně mohli odehrát alespoň přípravné utkání. Soupeřem nám byl první tým krajského přeboru mužů TJ Sokol Srbice. Srbice mají ve svých řadách hráče, kteří prošli mládeží FK Teplice a také borce, kteří mají zkušenosti s nejvyšší tuzemskou soutěží. Prvních 15 minut zápasu jsme byli aktivnější a mrzeli nás dvě nevyužité brankové příležitosti, do kterých se dostal V. Pokorný a M. Vachoušek. Od 20 minuty přebrali iniciativu na své kopačky hosté a ve 35.minutě se prosadili i gólově po střele z 20-ti metrů, při které teplický brankář L. Četverik neměl čisté svědomí. Ve 42.minutě Srbice zahrávali rohový kop, nám se vzápětí podařilo hostující ofenzivě odebrat míč a po rychlé přechodové akci srovnal stav utkání na poločasových 1:1 kanonýr P. Janda.

Do druhého poločasu vyběhlo na hřiště ve žluto-modrých dresech až 8 nových hráčů a byli hned od začátku lepším týmem. Kluci si vypracovali zajímavé příležitosti, ale díky zbrklému a nepřesnému řešení finální fáze se dlouho nedokázali gólově prosadit. Až v 68.minutě úspěšně vyřešili brejkovou situaci 3 na 2, kdy na jejím konci byl skórující D. Procházka, který tak poslal domácí do zaslouženého vedení. V 84.minutě dalekonosnou střelou teplický S. Kočka upravil skóre na konečných 3:1 pro Teplice.

Po dlouhé době jsme měli možnost odehrát zápas a na výkonu mužstva i jednotlivců to bylo znát. Naše hra měla až na několik málo výjimek pomalejší tempo, chyběla nám větší aktivita ve hře bez míče a trápila nás zejména nepřesnost v kombinaci. Věřím ale, že se budeme zápas od zápasu zlepšovat. Na závěr bych chtěl poděkovat vedení Srbic, že nám vyšlo vstříc a mohli jsme společně odehrát toto dnešní utkání. "