• OUT 60 min. ČETVERIK Lukáš (B) (21-  IN 60 min. GRÜMANN Jan (B) (31),
  • OUT 60 min. JAMRICH Ladislav (24)  -  IN 60 min. CHALOUPEK Štěpán (23),
  • OUT 60 min. BERÁNEK Marek (22)  -  IN 60 min. ČEREPKAI Roman (29).

•  72 min. CHALOUPEK Štěpán (Teplice).

"V pátek večer od 17:30 pod umělým světlem a za neustálého sněžení sehrál B-tým Sklářů přípravné utkání s lídrem skupiny A České fotbalové ligy, týmem Bohemians Praha B.

Hrstka věrných příznivců mohla sledovat pohledné utkání, které nabídlo zajímavé a svižné kombinační akce před oběma brankami. Hra byla během první půle vyrovnaná, oba týmy se činili v ofenzivě a také jejich obranné řady pracovali téměř bezchybně. Ve 24.minutě neproměnil vyloženou příležitost hostující Ondřej Damašek, když ho tváří v tvář skvělým reflexivním zákrokem ramenem vychytal pozorný Lukáš Četverik. A když ve 37.minutě těsně minul levou tyč branky Marka Kouby teplický Dominik Procházka po přihrávce Mohameda Yassera, šly oba týmy do kabin za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase po prostřídání oba týmy ještě přidaly na intenzitě a přibývalo také šancí jak v šestnáctce Sklářů, tak zejména v šestnáctce Klokanů. Vedení se ale ujali ve 48.minutě hosté, když po rychlé kombinační akci po příhře střídajícího Marhoula skóroval skvěle hrající Ondřej Damašek. Domácí pak ještě více zatlačili na defenzivu Bohemians a kýžené vyrovnávací branky se dočkali v 60.minutě. Načechraný centr do vápna Klokanů hlavou usměrnil do tyče senegalský útočník Diambal Diaw Kasse a odražený míč uklidil přesnou střelou za záda Marka Kouby agilní Jiří Alberovský. O svém vítězství mohli domácí Skláři rozhodnout v 80.minutě, když sám před střídajícím brankářem Pchelovodovem neuspěl Kasse, který vzal zodpovědnost na sebe, přestože mohl přihrát lépe postavenému bosenskému obránci ve žluto-modrém dresu Amaru Tahričovi. A tak nakonec utkání závěrečným hvizdem ukončil rozhodčí Karel Rouček za nerozhodného stavu 1:1, který dovolím si říci odpovídá aktuálnímu dění na hřišti a je pro oba týmy v náročných klimatických podmínkách spravedlivým výsledkem."

"Jsem velmi rád za možnost sehrát těsně po skončení podzimní části ČFL přípravné utkání s takto kvalitním soupeřem. Bohemka nám po celých 90 minut nedala vydechnout a mohli jsme dnes v pravém zimním počasí a za umělého osvětlení sledovat opravdu pohledné utkání, které se po celou dobu hrálo ve vysokém tempu. Musím proto dnes svým hráčům poděkovat za to, jak dnešní náročný duel zvládli a jakým výkonem se proti skvěle hrajícímu soupeři prezentovali.

Věřím, že během náročné a dlouhé zimní přípravy sehrajeme ještě několik podobně náročných duelů a budeme tak na jarní odvetnou část ČFL dobře připraveni. Nečeká nás totiž nic jednoduchého, ale chceme být každému protivníkovi v jarní části třetí ligy minimálně vyrovnaným soupeřem a uděláme v přípravě maximum proto, aby se nám podařilo překonat jak herně, tak i výsledkově úspěšnou podzimní část."