04.05.2019 | Redakce

Ostuda a skandální urážka příznivců našeho týmu

Náš první zápas o možnost bojovat o účast v Evropské lize považuji za neomluvitelnou ostudu a znevážení dobrého jména FK Teplice.
Prohrát se může. To je ve sportu přirozené, ale prohrát takovým způsobem a přístupem týmu, jak tomu bylo v posledním zápase, to nelze tolerovat. Jestli si hráči myslí, že budou oslavováni za to, že se shodou okolností zachránili ve FORTUNA:LIZE, tak nepochopili náš cíl.
Nechci se dlouze rozepisovat a navíc jsem zápas, vzhledem ke svému pobytu v zahraniči neviděl naživo, ale reakce musí být velmi důrazná.

Proto:
- vedení musí potrestat přístup mužstva k utkání
- hráči musí jednotlivě potvrdit svoji loajalitu k našemu týmu a klubu
- pokud kterýkoliv hráč projeví zájem odejít, bude mu to okamžitě umožněno, ať je to kdokoliv
- sportovní vedení musí připravit analýzu a vyřadit hráče, kteří nesplňují naše požadavky a nahradit je hráči, kteří budou bojovat za žlutomodrý dres i za svoji osobní perspektivu
- sportovní vedení si musí zjednat autoritu pro plnění a dodržování taktických úkolů jednotlivých hráčů při hře
- nepřipustím, aby hráči brali peníze za výkony rovnající se mizerně odvedené práci
- volno po skončení soutěže, v našem případě bohužel příští týden, musí být minimální, respektující zákon, a hráči, kteří mají zájem v našem týmu pokračovat, musí zahájit tvrdou přípravu na příští ročník

Všichni se musíme hluboce omluvit našim sponzorům, partnerům, divákům a příznivcům. Takový kolaps a ostuda se nesmí opakovat!

Ing. Pavel Šedlbauer
předseda představenstva

O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů