Odchovanec FK Teplice David Heidenreich je nejlepším starším dorostencem v ČR

Obránce italského celku Atalanta Bergamo, kapitán českého reprezentačního týmu do 19 let a také odchovanec FK Teplic David Heidenreich byl vyhlášen nejlepším českým starším dorostencem za rok 2018. Ocenění se dočkal během nedělního 17. Galavečeru Grassroots fotbalu za uplynulý kalendářní rok.

David Heidenreich pomohl svými výkony výběru trenéra Jana Suchopárka k postupu ze základní fáze kvalifikace na evropský šampionát, i když poslední zápas s Chorvatskem nedohrál pro zranění. V anketě o nejlepšího dorostence za rok 2018 byl nominován společně s Tomášem Keplem z Viktorie Plzeň a Matějem Kovářem působícím v Manchesteru United.

Heidenreich momentálně nastupuje za primaveru italské Atalanty Bergamo, do tohoto italského týmu zamířil v létě 2016 právě z FK Teplice a postupnými krůčky míří za svým snem v Serii A.