13.01.2021 | Novák Jaroslav

Od 12.1. trénují hráči B-týmu a také dorosty

Po uplynulém týdnu, který byl naplněn pouze individuální přípravou a on-line tréninky, začali od úterý 12.1.2021 hráči B-týmu a také dorostenecké týmy U19, U17 a U16 trénovat na UMT areálu stadionu Na Stínadlech. 

Tréninky probíhají na základě předem stanoveného harmonogramu šéftrenéra mládeže Lukáše Přerosta, který byl odsouhlasen hlavními trenéry jednotlivých dorosteneckých kategorií. Veškeré tréninkové jednotky samozřejmě probíhají v souladu s přísnými nařízeními vlády České republiky platnými pro aktuální kritický 5. stupeň protiepidemického systému PES a v souladu s aktuálními pravidly pro trénování, které vydala Fotbalová asociace České republiky.

Aktuálně platná pravidla pro trénování v kritickém 5.stupni protiepidemického systému PES:

1) trénovat lze pouze venku;

2) trénovat lze max. do 2 osob na jednom hřišti;

3) v rámci tréninku musí být nastavena taková režimová opatření, aby bylo zabráněno setkávání osob z různých dvojic;

4) šatny, sprchy, a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště nelze využít, pro toalety je nutné nastavit zpřísněná hygienická opatření.

Jakmile dojde k rozvolnění  výše uvedených opatření a pravidel, bude vedení mládeže o připravovaných změnách a o aktuálním tréninkovém plánu informovat příslušné realizační týmy, které se změnami seznámí své hráče a v neposlední řadě budou také pro širokou veřejnost publikovány na těchto webových stránkách.

Děkujeme za pochopení.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež