Novým významným partnerem klubu je společnost SPEDICA s.r.o.

Novým významným partnerem FK Teplice se v minulých dnech stala společnost SPEDICA s.r.o., se kterou se podařilo uzavřít dlouhodobou spolupráci. Společnost SPEDICA v následujícím rozhovoru představuje její jednatel Petr Sýkora.

Představte nám prosím Vaší společnost a jaký je vztah Vaší firmy i Vás k fotbalu?

"Společnost SPEDICA, s.r.o. jsme založili společně s panem Martinem Feifrlíkem v roce 2007. Z vydělaných peněz jsme se v rámci reklamy a sponzorských aktivit rozhodli pomoci jak v oblasti kultury, tak i v oblasti sportu. Jsme českou firmou podnikající zejména v Čechách, kde je fotbal národním sportem, proto nám přišlo přirozené se na rozvoji tohoto sportu podílet. Ve fotbalu je důležitá rychlost a rychlé a přesné rozhodování, a to samé je rozhodující i pro naši úspěšnou činnost v oboru mezinárodního a vnitrostátního zasilatelství. A můj osobní vztah k fotbalu? To je jednoduché, narodil jsem se v Čechách, kde fotbal provází každého kluka od okamžiku, kdy se naučí chodit, a já nejsem výjimka."

Proč jste si vybrali právě FK Teplice?

"A koho jiného jsme si měli vybrat? (úsměv)"

Těšíte se na fotbalová utkání na Stínadlech?

"Velmi se na utkání těším, nemám to daleko, je tu krásný stadion a příjemná atmosféra. Navíc se FK Teplice pokouší o změnu herního stylu, která je mi velmi sympatická."

Náš klub letos slaví 70let, co byste mu popřál do těch příštích 70let?

"Těžká otázka, protože pro úspěch v nejprestižnějších fotbalových soutěžích je nutné, aby se sešlo více pozitivních okolností dohromady. Takže klubu přeji, aby se tyto okolnosti scházely co nejčastěji a měly vždy dlouhé trvání."