19.02.2021 | Redakce

Novým ředitelem klubu bude Rudolf Řepka

Novým ředitelem FK Teplice se stane dřívější sportovní ředitel FK Teplice a později dlouholetý generální sekretář FAČR Rudolf Řepka, který se tak na Stínadla vrací po necelých čtrnácti letech. Ve funkci nahradí Petra Hynka, který na post ředitele rezignoval k 31. lednu.

Rudolf Řepka na Stínadlech hrál v mládežnických týmech, po absolvování Gymnázia Teplice zamířil na Fakultu tělesné výchovy a sportu do Prahy, kde vystudoval sportovní management. Poté zastával postupně funkce tiskového mluvčí, marketingového ředitele, sekretáře a také sportovního ředitele žlutomodrých. V FK Teplice působil až do roku 2007 než zamířil na pozici generálního sekretáře Fotbalové asociace České republiky, tehdy ČMFS. Z této pozice odešel na konci roku 2018 kvůli vedení fotbalové asociace, s jehož praktikami se neztotožňoval. "Vybírali jsme z několika kandidátů, pana Řepku jsme zvolili kvůli jeho dosavadním fotbalovým a manažerským zkušenostem i kvůli jeho teplické minulosti," vysvětluje volbu předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer.

Ředitelské pozice se Rudolf Řepka ujme prvního března. "Moc se těším na návrat do klubu, kde jsem fotbalově vyrostl a prožil svá nejlepší léta. Jsem si vědom faktu, že klub nyní není v jednoduché situaci. Na druhou stranu je postaven na pevných základech, bohaté tradici a morálních hodnotách, což je významný předpoklad k tomu, aby byl náš klub úspěšný i v budoucnosti. Osobně bych chtěl přispět především k budování co nejpevnějších vztahů, tak abychom všichni aktivně spolupracovali, navzájem se respektovali a tolerovali, a to jak uvnitř klubu, tak ve vztahu k široké veřejnosti. Moc si přeji, aby se opět co nejvíce z nás cítilo být součástí té naší žlutomodré rodiny," říká budoucí ředitel FK Teplice.

S novým ředitelem klubu připravujeme velký rozhovor, který přineseme během dnešního dne, při nástupu do funkce proběhne také tisková videokonference pro novináře.

O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů