Novinky v oblasti vstupenek a permanentek v nové sezóně

S blížícím se prvním domácím utkáním, které teplický tým čeká už v neděli na domácí půdě proti pražské Slavii, je dobré si připomenout novinky, které se přes léto udály v oblasti vstupenek a ticketingu žlutomodrých.

Největší novinkou jsou možnosti předprodeje, které mohou fanoušci využít pro nákup vstupenek. Permanentky na celou sezónu se dají koupit ve fanshopu na stadionu, kde budou v prodeji i v den nedělního utkání, a také v internetovém předprodeji. Jednorázové vstupenky se nově dají koupit na mnohem více místech než tomu bylo doposud zvykem. Od středečního odpoledne budou v prodeji ve fanshopu na stadionu a už nyní se dají koupit v internetovém předprodeji. Kromě těchto dvou již tradičních možností se dají už nyní koupit také ve všech sběrnách Sazky, která má více než 7500 poboček po celé republice. Zde stačí nahlásit ID akce, což je u zápasu se Slavií 1945001.

Novinkou je také dynamické vstupné, což znamená, že vstupenky v předprodeji jsou levnější než vstupenky v den utkání. V předprodeji stojí vstupenky pro muže 110 Kč, pro ženy 55 Kč, v den utkání na internetu i na pokladnách stadionu stojí vstupenky 150 Kč pro muže a 75 Kč pro ženy. V obou případech jsou dětské vstupenky pro děti do 150 cm zdarma, jen je potřeba tuto volnou vstupenku vyzvednout na pokladně nebo si ji objednat přes internet kvůli průchodu turniketem, ve sběrnách Sazky z technických důvodů nelze dětskou vstupenku zakoupit.

Další novinkou a také zjednodušením pro fanoušky je možnost průchodu na stadion všemi vchody. Dosud nemohli dětské a zlevněné vstupenky a permanentky projít na stadion vchodem E. Nyní už mohou i tímto vchodem. Všechny vstupenky pro domácí fanoušky a všechny permanentky tak mohou na stadion všemi vchody, tedy vchody A, B, D i E. Změnou je také podoba permanentek a vstupenek, které navíc nemají tradiční čárový kód, ale modernější QR kód. "Zvolili jsme toto řešení, protože QR kód jsou schopny čtečky turniketů číst o něco rychleji," vysvětluje manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

Pro nedělní utkání navíc plánuje teplický klub posílit jednotlivé vchody o ruční čtečky, aby byl průchod na stadion plynulejší. "Přesto prosíme fanoušky, aby dorazili s dostatečným předstihem. Pokud se všichni rozhodnou dorazit na stadion v poslední půlhodině před zápasem, tak ani posílené vchody tento nápor nezvládnou. Stadion se otevře hodinu a půl před zápasem, pokladny již dvě hodiny před zápasem, takže je lepší dorazit s dostatečným předstihem a ideálně si vstupenku koupit v předprodeji za výhodnější cenu," nabádá návštěvníky Stínadel Kovařík.

Další možností, jak si koupit vstupenku krátce před utkání, jsou čárové kódy v okolí stadionu, které po naskenování mobilním telefonem odkáží fanouška rovnou na internetový prodej vstupenek a včetně zaplacení platební kartou se tak dá vstupenka koupit opravdu za pár vteřin.