13.03.2019 | Redakce

Několik teplických hráčů v nominacích reprezentací

Hned několik teplických hráčů je v nominacích reprezentačních trenérů pro následující srazy národních týmů, které jsou na programu po následujícím ligovém kole.

V nominaci Jaroslava Šilhavého pro utkání s Anglií a Brazílií sice nefiguruje žádný teplický hráč, ale ve výběru je Alex Král, který teprve v zimní přestávce zamířil z Teplic do Slavie Praha.

Jednadvacítku čekají zápasy s Islandem a Mexikem, které se budou hrát ve Španělsku. V nominaci nechybí teplický Patrik Žitný.

Reprezentační dvacítku poprvé povede jako hlavní trenér Jiří Žilák, který do své nominace zařadil Karla Hasila, teplického hráče na hostování v Táborsku. Mezi náhradníky pak nominoval Jana Plachého a další dvoujici hostujících - Luďka Neměčka a Michala Šimečka.

Devatenáctku čeká elitní fáze kvalifikace o ME 2019, hrát se bude v Anglii a sem se podívá teplický obránce Jan Knapík. Spolu s ním je v nominaci také David Heidenreich, teplický odchovanec, který působí v Itáli.

Reprezentační výběr do osmnácti let poletí do Spojených arabských emirátů na turnaj Sportchain cup, kde se postupně střetne s Belgií, Anglií a Japonskem. Trenér Luboš Kozel Zařadil do svého výběru Matěje Radostu.

Václac Kotal vytvořil širší nominaci na elitní fázi kvalifikace o ME U17 v roce 2019, do ní zařadil teplického Pavla Hurala. Kvalifikace se bude hrát v Nizozemsku a české mladíky čeká Izrael, Severní Irsko a domácí celek.

Poprvé v historii se v širší nominaci objevila také teplická hráčka z dívčích týmů. Svěřenkyně trenéra Bohumila Kudrhalta Babeta Šulcová z teplických žákyň U15 je mezi náhradnicemi pro soustředění národního týmu WU15.

O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů