14.06.2019 | Redakce

Na hostování s opcí příchází Evgenii Nazarov

Ruský vytáhlý stoper či střední záložník Evgenii Nazarov přichází do FK Teplice na hostování s opcí z ruského Krasnodaru, kde nejčastěji nastupoval za druholigový B tým. "Dostali jsme na hráče doporučení už v zimě, a proto jsme ho během celého jara sledovali. Na tomto základě jsme se rozhodli ho angažovat, jde o perspektivního hráče z akademie Krasnodaru," říká k příchodu sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Dvadvacetiletý 193 centrimetrů vysoký stoper působil v Krasnodaru od roku 2015, kdy přišel z fotbalové akademie Viktora Ponedelnika. Prošel také ruským národním týmem v kategorii U21. Na Stínadlech dnes dokončil komplexní zdravotní prohlídku a jeho avizovaný příchod se tak dotáhl také administrativně. "Jde o obounohého variabilního hráče, který kromě stopera může nastoupit také uprostřed záložní řady. Má snahu o konstruktivní rozehru, dobře hraje hlavou, má velmi dobrou diagonální přihrávku a často se snaží o zakončení ze střední vzdálenosti," charakterizuje hráče trenér Stanislav Hejkal.

Sám hráč už se na působení v Teplicích moc těší. "Klub na mě moc zapůsobil, když jsem si mohl prohlédnout stadion i zázemí. Těším se až začne příprava, budu chtít dokázat, že se v náročné soutěži, jakou je česká liga, prosadím," říkal Nazarov krátce po podpisu smlouvy na Stínadlech.O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů