Na Stínadlech se uskutečnil náborový dětský den

Teplická Stínadla dnes dopoledne patřila dětem, FK Teplice - spolek ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky totiž uspořádaly pro ty nejmenší, v rámci akcí Měsíc náborů a Můj první gól, náborový dětský den pro dívky a chlapce ve věku 4 - 8 let.

Připravený program, kterého se v průběhu celého dopoledne zúčastnilo více než 300 dětí, byl opravdu bohatý. Vše začalo na dětských atrakcích Divadla v pytli Petra Stolaře, který děti zabavil různými dovednostními hrami, Divadlu v pytli pak asistovali také hasiči AGC, kteří nechali děti vyzkoušet si stříkání hadicí.

Po mimofotbalových aktivitách přišly na řadu ty fotbalové, nejprve děti absolvovaly dvacetiminutovou prohlídku zákulisím Stínadlech, která končila na hrací ploše, kde si je již převzali trenéři nově vznikajících přípravek FK Teplice. Ti pro ně měli připravené různé fotbalové hry a soutěže. Po jejich konci pak děti dostaly medaile, náramky Můj první gól a také dárek od FK Teplice - tričko, pravítko a další drobnosti.

Pro stovky dětí tak bylo páteční dopoledne velký zážitkem a ze stadionu odcházely doslova s očima navrch hlavy.