Martin Jindráček podepsal smlouvu v FK Teplice

Útočník Martin Jindráček bude pokračovat v dresu FK Teplice, kde byl dosud na hostování z nedalekého Ústí nad Labem. Teplický klub na devětadvacetiletého útočníka uplatnil opci a došlo tak k trvalému přestupu hráče, který na Stínadlech dnes podepsal smlouvu na rok a půl s následnou opcí.

Teplický odchovanec se vrátil po několika letech zpět na Stínadla v září, předtím se ještě v úvodních kolech letošní sezóny podílel na krasojízdě Ústí nad Labem ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. V prvních kolech nové sezóny nasázel pět branek a do Teplic přišel v rámci spolupráce mezi oběma kluby nejprve na hostování, to se nyní mění na přestup.

Na podzim stihl v dresu Teplic zasáhnout do deseti ligových zápasů, v osmifinále MOL Cupu na Dukle se pak zaskvěl hattrickem, kterým zařídil Teplicím postup.