MUŽI B: VfB Auerbach vs. FK Teplice 0:3

Přátelské utkání - FK Teplice - Muži B

Sobota 08.02.202012:15Auerbach / Schulsportplatz Auerbach

0:3 (0:2)

Branky Teplic: 06. Šup Dominik ( as. Kodad Ladislav ) - 0:1, 33. Černý David ( as. Vobecký Marek, Kováč Daniel ) - 0:2, 67. Šup Dominik ( as. Černý David ) - 0:3.

Statistiky utkání: Střely na branku 3:4 ( 1:2, 2:2 ) *** Střely mimo branku 6:4  ( 2:2, 4:2 ) *** Střely celkem 9:8 ( 3:4, 6:4 ) *** Vyložené šance 4:3 ( 1:0, 3:3 ) *** Ofsajdy 10:3 ( 5:2, 5:1 ) *** Rohové kopy 2:1 ( 1:0, 1:1 ) *** Fauly 4:4 ( 3:1, 1:3 ).

Sestava Teplic: Blažek Tomáš - Kodad Ladislav, Jeřábek Michal, Liška Jan - Černý David, Nobst Dominik, Soungole Daniel ( 51. Baftijar Besir ), Vobecký Marek, Liška Lukáš - Kováč Daniel ( 51. Černý Václav ) - Šup Dominik.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér a zdravotník.

Stadion: Schulsportplatz Auerbach / UMT.

Diváků: 100.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

" Na konfrontaci s Auerbachem jsem se opravdu těšil, protože mojí základní myšlenkou před tímto duelem bylo, že nás kvalitní soupeř maximálně prověří a my budeme reálně vědět, jak na tom po měsíci zimní přípravy opravdu jsme a kde je případně potřeba přidat. Po určitých předzápasových peripetiích, kdy autobus zůstal 9 km před cílem stát kvůli poruše, jsme díky ochotným lidem z pořádajícího klubu, kteří nás na stadion dopravili vlastními osobními auty a mikrobusem, nakonec s minimálním zpožděním 15-ti minut k utkání přeci jen nastoupili. A co mě těší, že nás to absolutně neovlivnilo a hned od úvodních vteřin zápasu bylo naše soustředění na maximální úrovni, což podpořil hlavně skvělý přístup a enormní nasazení všech našich svěřenců. A když se po chvíli po průnikové přihrávce Kodada ocitl v obrovské příležitosti Šup, tak svou šancí nepohrdl a s přehledem uklidil míč za záda domácího brankáře Schmidta. Utkání se hrálo na umělé trávě menších rozměrů, proto mělo vysoké tempo a patřičný říz tak, jak je to v Německu zvykem. Ale my se nezalekli a druhu branku po přiťuknutí Vobeckého přidal David Černý, který podobně jako před ním Šup zakončil přesně k levé tyči branky Auerbachu. My soupeře drželi zkrátka, do šancí ho nepouštěli a v poločase svítilo na ukazateli skóre 2:0 v náš prospěch. Druhý poločas Auerbach vyslal na hřiště druhou jedenáctku a dokázal si vytvořit tři velmi dobré šance, ale pozorný brankář Blažek s vydatnou podporou naší obranné řady za svá záda žádný míč nepustil. A my tak po přihrávce Davida Černého a druhé brance Šupa odskočili v polovině druhého poločasu domácímu celku již o tři branky a to ještě další velké šance Šupa a Lukáše Lišky zůstaly nevyužity. V našem realizačním týmu s výsledkem a také s předvedenou hrou vládne velká spokojenost. Teď ale nesmíme usnout na vavřínech a naší prioritou je právě takové výkony opakovat, protože jenom tak můžeme získat dostatek sebevědomí a víry ve vlastní schopnosti, které chceme přenést i do náročných mistrovských utkání. Dnes jsem z týmu cítil velkou odhodlanost se ukázat, hrdě reprezentovat svůj klub a zaslouženou odměnou nám byla nejen předvedená hra, ale i cenný výsledek s velmi kvalitním a ambiciózním soupeřem, který patří ke špičce 4.německé nejvyšší soutěže Regionalliga Nordost. Závěrem chci poděkovat soupeři a také agentuře LigaSports Prag, která nám prostřednictvím Honzy Skýpaly umožnila dnešní utkání odehrát."

Článek o utkání na oficiálním webu VfB Auerbach najdete ZDE.