MUŽI B: TJ Sokol Živanice vs. FK Teplice 1:2np

1:1 (0:1) - (PK:2:4)

Branka Živanic: 87. Petrus.

Branka Teplic: 43. Vobecký ( as. Šup - Knapík ).

Penaltový rozstřel:

Statistiky utkání: Střely na branku 6:5 ( 2:3, 4:2 ) *** Střely mimo branku 5:4 ( 2:2, 3:2 ) *** Střely celkem 11:9 ( 4:5, 7:4 ) *** Vyložené šance 3:5 ( 1:2, 2:3 ) *** Ofsajdy 1:3 ( 1:2, 0:1 ) *** Rohové kopy 5:1 ( 1:1, 4:0 ) *** Fauly 9:18 ( 4:4, 5:14 ).

Sestava Teplic: Němeček - Kodad ( 77. Berešík ), Knapík, Hasil (K), Royo - Liška J. - Šup, Jindráček, Trubač, Vobecký ( 72. Šimeček ) - Vyhnal.

Náhradníci: Berešík, Chodora, Baftijar, Zárybnický, Mustafič, Šimeček, Blažek.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér.

Rozhodčí: Ulrich Tomáš - Gunitš Patrik, Starý Dominik.

Delegát: Eibl Vladimír.

Žluté karty: 55. Nikodem (Živ), 73. Petrus (Živ), 84. Staněk (Živ) - 50. Liška J. (Tep), 69. Vobecký (Tep), 85. Šup (Tep).

Stadion: Živanice / tráva.

Diváků: 158.

Komentář k průběhu utkání z webu Onlajny.com čtěte ZDE.

Videozáznam utkání z webu TVcom sledujte ZDE

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

" Utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v prvním jsme byli lepší my a ve druhém zase domácí. Naše řady tentokrát posílilo několik hráčů A týmu a na hřišti to bylo znát. Soustředili jsme se na dobrou defenzívu a ve chvíli, kdy jsme získali míč, jsme chtěli jít co nejrychleji nahoru. Živanice, které jsou aktuálně vedoucím týmem tabulky, jsme do žádné velké brankové příležitosti nepustili a samy si vytvořili tři veliké šance a je jen škoda, že se ujmula jen ta ve 43.minutě, kdy se Vobecký po centru Šupa hlavou nemýlil, protože vést o dvě branky v poločase, to už by jsme byli blíže ke kýženým třem bodům. A druhý poločas to ukázal. Domácí se zvedli a začali nám hodně zatápět a my s vypjetím všech sil odolávali. Přečkali jsme několik nebezpečných závarů, kdy jednou nám pomohlo i břevno. My se spíše celý poločas už jen bránili, ale když jsme se třikrát dostali do pokutového území byly z toho hned 100%-ní šance. Nejdříve povedenou hlavičku Vyhnala vytěsnil brankář, aby pak Šup v dobré pozici (vinou terénu) netrefil míč. Utkání jsme mohli rozhodnout v 85. minutě, kdy se tváří v tvář domácímu brankáři objevil Šimeček, ale rozhodující branka z toho bohužel nebyla. A když hned na to po standardní situaci z půli hřiště jsme si nepohlídali další nakopnutý míč za naší obranu, tak živaničtí hráči svůj tlak přece jenom zúročili a míč doslova a se štěstím dotlačili do brány. V penaltách jsme byli šťastnější my a připsali si bod navíc. "