Němeček Luděk - Kodad Ladislav, Hora Jakub, Čítek Vojtěch, Šimeček Michal - Paradin Igor, Emmer Jakub, Kováč Daniel, Vobecký Marek - Šup Dominik "K" - Toutou Mpondo Martins Daniel.

Blažek Tomáš - Paradin Igor, Hora Jakub, Čítek Vojtěch, Šimeček Michal - Švejda Zdeněk, Černý Václav, Kováč Daniel "K", Zaspal Jaroslav - Baftijar Besir - Toutou Mpondo Martins Daniel.

Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Novák Martin - asistent trenéra, Novák Jaroslav - vedoucí mužstva, Boroschová Lenka - masér a zdravotník.

Místo: Stadion Františka Kloze - Kladno / přírodní tráva.

Diváků: 100.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

"Po dlouhé pauze jsme nastoupili k prvnímu přípravnému utkání nové sezóny na hřišti divizního Kladna. Vstup do utkání z naší strany rozhodně dobrý nebyl a prvních 20 minut jsme se na hřišti nemohli nějak srovnat. Soupeř toho však nevyužil a my pomalu začali přebírat iniciativu, která následně přerostla v trvalejší tlak. Proto se nám mezi 28. a 40. minutou podařilo získat až tříbrankové vedení, které mohlo být vyšší i díky dalším vyloženým šancím. Naše hra mě do poločasu příjemně překvapila. Dobře jsme kombinovali a byli silní v přechodu do útoku. Domácí jsme pustili jen do jediné šance, kterou vychytal skvělým zákrokem Němeček. Jediné co mě během prvního poločasu zamrzelo byla inkasovaná branka v jeho samotném závěru. Zbytečný nákop místo kombinace po zemi a rychlý kontr domácích, který určil poločasový stav 3:1 v náš prospěch. Tak jak mne mile překvapil první poločas, tak ten druhý mě naopak zklamal. Vůbec jsme se nedostali do hry, hodně kazili a byli nepřesní. Zbytečně jsme si ztěžovali hru, šli až do nesmyslné rozehrávky místo toho, abychom hru zjednodušili. V takových chvílích si lze klidně pomoct i dlouhým nákopem do hrotového útočníka, sebrat odraženou a jít na co nejméně přihrávek až do zakončení. To se však stalo jen v minimu případech a proto jsme si nějakou větší šanci již nevytvořili. Nakonec jsme opět inkasovali těsně před koncem poločasu a tahle branka uzavřela konečný stav na 3:2 v náš prospěch. Nerad bych dělal nějaké závěry po prvním utkání, které se odehrálo po opravdu velmi dlouhé pauze, přesto budu rád, když si kluci uvědomí, že jejich výkony na hřišti se musí postupně zlepšovat. Nejen proto, aby si řekli o místo v B týmu, ale měli by se pokusit jít cestou Davida Černého, který dnes jasně dokazuje, že z třetiligového B týmu se lze dostat až do ligového A týmu a k tomu je možné i podávat velmi kvalitní a vyrovnané výkony. A mě může těšit, že mě David pochopil a vnímal, nehledal alibi a výmluvy. Měl jasný cíl a směr, tvrdě si šel za svým snem a za půl roku to dokázal. Samozřejmě tomu nahráli okolnosti, zranění atd., ale on byl vždy připravený a když přišla šance tak ji bezezbytku využil. A to mě jako trenéra těší, že jsem se v něm nemýlil a snad mu i pomohl na jeho vysněné cestě vzhůru."