02.11.2019 | Novák Jaroslav

MUŽI B: FK Teplice vs. SK Sokol Brozany 4:1

  ČFL - skupina B

13.kolo - sobota 02.11.2019 - 10:30 - stadion 1.FC Dubí

4:1 (3:1)

Branky Teplic: 17. Vobecký ( as. Šup ) 1:0, 34. Šup  ( penalta ) - 2:1 43. Chodora ( as. Šup ) 3:1, 57. Šup  ( as. Chodora ) - 4:1.  

Branka Brozan: 18. Jakš - 1:1.

Statistiky utkání: Střely na branku 12:3 ( 4:1, 8:2 ) *** Střely mimo branku 5:3 ( 2:1, 3:2 ) *** Střely celkem 17:6 ( 6:2, 11:4 ) *** Vyložené šance 7:3 ( 3:1, 4:2 ) *** Ofsajdy 9:2 ( 2:1, 7:1 ) *** Rohové kopy 6:5 ( 3:2, 3:3 ) *** Fauly 16:12 ( 6:8, 10:4 ).

Sestava Teplic: Blažek - Kodad ( 87. Čítek ), Liška Jan, Hasil (K), Royo - Soungole ( 87. Emmer ) - Šup, Kodeš, Vobecký ( 72. Šimeček ), Chodora ( 72. Berešík ) - Mustafić ( 83. Liška Lukáš ).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér, Klement Ondřej - fyzioterapeut.

Rozhodčí: Černý Ondřej - Ulrich Tomáš, Trska Adam.

Delegát: Hnilička Jaroslav.

Žluté karty: 32. Lipš ( Brozany ), 35. Obrtlík ( Brozany ), 42. Cibulka ( Brozany ).

Stadion: 1.FC Dubí / tráva.

Diváků: 150. 

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: 

" Se sestavou se před utkáním trošku míchalo, ale nakonec díky trenérům A týmu, kteří nám vyšli vstříc, nastoupila sestava s několika hráči Áčka a především Petr Kodeš nám hodně pomohl. Ale nechtěl bych vyzdvihovat jen jeho, protože jsme podali velice dobrý týmový výkon podpořený skvělými individuálními výkony, kde ještě vynikla produktivita Šupa - dva góly a dvě asistence. Brozany nás v začátku trošku zaskočili aktivitou, kde z nich šlo cítit, že na nic nebudou čekat a chtějí si to "rozdat" na férovku. Snaha Brozan nás napadat byla viditelná, ale kluci se s tím srovnali a hned ve třetí minutě se za jejich obranou objevil Mustafić, ale vybral si špatné řešení a ani nezakončil. Hned na to krásná rána Kodeše zaměstnala brankáře Lipše a jak dorážka Manela Roya tak Marka Vobeckého se dali řadit za 100% šance. Nakonec se nám podařilo vstřelit branku po rohovém kopu, kde si Vobecký našel své místečko a krásně zavěsil. Po gólu přišla desetiminutovka, kdy jsme tahali za kratší konec a soupeř toho hned využil a během minuty srovnal stav. Tím se samozřejmě Brozany zvedli a byli více aktivní. Nám pomohla situace, kdy hostující brankář udělal zbytečný faul a my kopali penaltu, kterou proměnil s jistotou Šup. Od této chvíle jsme byli lepším týmem, vytvářeli si další šance a po krásné kombinační akci vstřelil Chodora třetí branku. Ve druhém poločase jsme už jasně dominovali a je škoda, že jsme nepřidali více branek, protože šancí jsme měli dost a já chtěl mladé kluky z dorostu vypustit na hřiště o něco dříve. Ale my v tomhle utkání potřebovali bodovat za tři body a nechtěl jsem jít do nějakého rizika a komplikací. Proto je třeba mít pokoru a vážit si toho, že jsme teď zvládli teprve druhé vítězné utkání a připsali si podruhé za sebou tři body. Do konce podzimní části Fortuna ČFL zbývají dvě utkání a je třeba navázat na tuhle vítěznou vlnu, nezvolnit, ale naopak ještě se snažit přidat a vytěžit co největší počet bodů. Nečekají nás lehcí soupeři. Prvním týmem je B tým Hradce Králové, který sice teď prohrál, ale jinak hraje velice dobrý fotbal a druhým týmem je Chlumec nad Cidlinou, který v poháru vyřadil dva ligové týmy - Bohemku, Příbram a potrápil Viktorii Plzeň, která byla na pokraji vyřazení."

Fotogalerie


Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež