MUŽI B: FK Teplice vs. Jiskra Ústí n/O - 3:2np

Ročník 2020/21 - 4.kolopátek 11.09.202017:00 - hřiště 1.FC Dubí

27. Kodad Ladislav ( as. Šimeček Michal, Švejda Zdeněk ) - 1:0

49. Černý Václav ( as. Šup Dominik ) - 2:0.

Branky Ústí n.O.:

65. Tichý Radek ( pokutový kop ) - 2:1.

82. Tichý Radek - 2:2.

Pokutové kopy (PK):

1.série:     1:0 - Šup ( Teplice )                //       1:1 - Chleboun ( Ústí n.O. ),

2.série:     2:1 - Černý V. ( Teplice )       //        2:2 - Tichý ( Ústí n.O. ),

3.série:     -:- - Procházka ( Teplice )   //        -:- - Lněnička ( Ústí n.O. ),

4.série:     3:2 - Lukáš ( Teplice )           //        3:3 - Langer ( Ústí n.O. ),

5.série:     4:3 - Šimeček ( Teplice )      //        4:4 - Pinkava ( Ústí n.O. ),

6.série:     5:4 - Čítek ( Teplice )            //        5:5 - Mikor ( Ústí n.O. ),

7.série:     -:- - Kodad ( Teplice )          //         -:- - Špatenka ( Ústí n.O. ),

8.série:     6:5 - Hora ( Teplice )            //         -:- - Ptáček ( Ústí n.O. ).

Záznam celého utkání na webu  TV.com  sledujte ZDE.

Komentovanou reportáž z celého utkání na webu  Onlajny.cz  čtěte ZDE.

Statistiky utkání: Střely na branku 5:3 (3:1, 2:2) - Střely mimo branku 4:1 (2:0, 2:1) - Zblokované střely 1:0 (1:0, 0:0) - Střely celkem 10:4 (6:1, 4:3) - Vyložené šance 3:1 (2:0, 1:1) - Ofsajdy 1:0 (1:0, 0:0) - Rohové kopy 5:3 (5:2, 0:1)  - Fauly 13:9 (6:3, 7:6).

Sestava Teplic: Plachý Jan - Hora Jakub, Čítek Vojtěch, Liška Lukáš - Kodad Ladislav, Vobecký Marek ( 78. Lukáš Martin ), Baftijar Besir ( 79. Blažek Josef ), Černý Václav, Šimeček Michal - Švejda Zdeněk ( 88. Procházka Dominik ) - Šup Dominik.

Náhradníci Teplic: Zdeněk Daniel (B) - Mikulenka Jakub, Sinu Karol.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Lipš Přemysl - trenér brankářů, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér.

Rozhodčí: Urban Michal - Benedikt Ladislav, Tupý Petr.

Delegát: Košťál Milan.

Žluté karty Teplic:  44.  Hora Jakub,  90.  Šup Dominik.

Žluté karty Ústí n.O.bez karet.

Stadion: 1.FC Dubí / přírodní tráva.

Diváků: 132.

Komentář k utkání:

"Skláři skvěle vstoupili do utkání - správně motivovaní, maximálně koncentrovaní a s jasným cílem - získat první mistrovské body. Úvodní poločas byl zcela v režii domácích, kteří udávali tempo hry a hostům dovolili jen několik málo výpadů na jejich polovinu zejména po dlouhých nakopávaných míčích nebo standardních situacích nařízených rozhodčím Urbanem. Ve 27.minutě po rychlé akci Teplic po levé straně si vyměnili míč Švejda s Šimečkem a posledně jmenovaný nádherným centrem našel ve vápně nabíhajícího Kodada, který vystoupal vysoko nad všechny ostatní a přesnou hlavičkou rozvlnil síť za hostujícím brankářem Krátkým - 1:0. Domácí stále pokračovali v aktivní hře se snahou o navýšení jednobrankové vedení. A to se jim podařilo po 4 minutách hry druhé půle, když po přihrávce kapitána Šupa prostřelil z levé strany brankáře Krátkého velmi dobře hrající Václav Černý - 2:0. Ale jako by domácí po druhé vstřelené brance znejistěli, začali být nepřesní v rozehrávce a jejich přechod do útoku začal váznout. Ústí začalo po uplynutí 60.minuty více tlačit na pilu a všechny síly nasměrovalo do vstřelení kontaktní branky. To se jim podařilo v 65.minutě, když hlavní arbitr Urban ani na vteřinu nezaváhal a rezolutně po závaru v šestnáctce domácích ukázal na značku pokutového kopu. K jeho exekuci se postavil Tichý, který překonal brankáře Plachého - 2:1. A rázem utkání dostalo nový náboj, hosté se mohutně tlačili za vyrovnáním, domácí znervózněli a již nebyli tak nebezpeční jako v úvodních 60-ti minutách hry. Bohužel v 82.minutě obrana Sklářů inkasovala podruhé, kdy míč za záda domácí brankáře propasíroval opět Tichý - 2:2. Do závěrečného hvizdu rozhodčího se již skóre nezměnilo a tak přišli na řadu pokutové kopy, které měli jednomu z týmů přinést druhý mistrovský bod. Nakonec byli úspěšnější domácí, kteří o svém vítězství rozhodli až v 8.sérii proměněnou penaltou Hory, když následný pokus hostujícího Ptáčka zlikvidoval teplický brankář Plachý, který byl proti ústeckým plejerům úspěšný celkem ve třech případech !"

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

"Utkání, které se mi těžko hodnotí, protože do 60 minuty jsme hráli opravdu skvěle. Věděli jsme, co od soupeře a okolních vlivů můžeme čekat a k tomu i přizpůsobili taktiku, která nám poměrně dlouho vycházela. Škoda jen, že jsme ze své převahy a šancí nevytěžili více branek. První poločas jasně vyzněl pro nás, ale poločasový stav 1:0 dával hostům šanci s výsledkem něco udělat. O přestávce jsme si něco řekli a čekali, že soupeř změní svoji taktiku ve způsobu hry a to se potvrdilo. Nám se sice brzy podařilo odskočit o dvě branky, ale v té chvíli jsme se zalekli, že by jsme mohli vyhrát. Začali jsme panikařit, ztratili jsme klid na míči a hosté toho dokonale využili. Podařilo se jim vstřelit dvě branky a srovnat konečný stav na remízových 2:2. V našem týmu zavládlo obrovské zklamání a frustrace, ale ještě se hrálo o jeden bod. A abych byl upřímný pro mě už to bylo málo a utkání pro mě skončilo ! Ale ještě, že mám vedle sebe skvělý realizák, Marťase a Járu Novákovi a masérku Léňu Boroschovou. A tady musím poděkovat Marťasovi Novákovi, který penaltový rozstřel vzal na sebe, úspěšně ho dokaučoval do vítězného konce a my si zaslouženě připsali bod navíc. Samozřejmě po utkání jsme všichni věděli, že jsme k vítězství za tři body byli velice blízko, ale nedá se nic dělat, je třeba vše brát tak jak to je a i výhra za 2 body je pro náš mladý tým velice cenná. Po utkání měli kluci zápisné a pozvali tam i náš realizák a já jsem za to velice rád, protože jsem viděl skvělou partu kluků, kteří teď hrabou jeden za druhého i přesto, že ten výsledek pořád není odrazem naší hry. Kluky jsem poznal i z jiné stránky a musím říct, že jako hráč jsem zapisných zažil spoustu, ale tohle bylo jedno z nejlepších."