06.10.2019 | Novák Jaroslav

MUŽI B: FK Teplice vs. FK Dukla Praha 1:5

  ČFL - skupina B

        9.kolo - neděle 06.10.2019 - 10:30

1:5 (0:1)

Branka Teplic: 87. Vobecký (as.Šimeček).   

Branky Dukly: 27. Krunert, 35. Studnička, 40. Ullman, 56. Ullman, 74. Kozel.

Statistiky utkání: Střely na branku 6:11 ( 3:7, 3:4 ) *** Střely mimo branku 4:10 ( 3:5, 1:5 ) *** Střely celkem 10:21 ( 6:12, 4:9 ) *** Vyložené šance 2:7 ( 2:4, 0:3 ) *** Ofsajdy 1:1 ( 1:0, 0:1 ) *** Rohové kopy 7:4 ( 2:2, 5:2 ) *** Fauly 16:12 ( 10:7, 6:5 ).

Sestava Teplic: Blažek - Kodad, Liška J., Hasil (K), Šimeček - Soungole ( 53. Černý ) - Berešík ( 61. Vobecký ), Šup, Trubač, Baftijar ( 46. Zárybnický ) - Mustafić.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Klement Ondřej - fyzioterapeut, Boroschová Lenka - masér.

Rozhodčí: Kubec Václav - Janoch Marek, Cihlář František.

Delegát: Poppr Zbyněk.

Žluté karty: 71. Trávníček ( Dukla ).

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 87.

Komentář k průběhu utkání z webu Onlajny.com čtěte ZDE.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: 

" Má smysl se připravovat na utkání ? Přípravě jsme věnovali celý týden, a to jak na hřišti tak u videa. A výsledek ? ... 1:5 ... a to je ještě milosrdný, protože to mohlo být klidně 3:10. I když jsme do 27 minuty až na malé výjimky, plnili to co jsme si řekli, Duklu vysoko napadali, tak po první inkasované brance přišla totální bezmoc - destrukce taktiky a herní chaos. Dukla nás pak potom bez větších problémů s míčem přehrála, ale co mě zaráží tak nás přehrávala i bez míče, tam nás jasně přeběhala. A dobře, když už to nejde herně tak je třeba bojovat, běhat, vyhledávat osobní souboje, ale já to tam neviděl. Tohle už hraničí s ostudou ! V začátku sezóny jsme vůči výsledku měli alibi, že hra vypadá slušně, ale tady už není žádná obhajoba. Buď ten svůj motor všichni nakopneme a každý bude zodpovědný za sebe a za svůj výkon, za to co na hřišti předvede nebo přijde den, kdy už zodpovědným lidem dojde trpělivost a pro někoho z nás už nebude žádná šance něco napravit. A to nemluvím jen o hráčích ! Hrajeme přece pod hlavičkou FK Teplice a to je značka, která má svoji dlouhou historii a patří mezi nejlepší u nás v Česku a my jsme tu od toho, abychom téhle značce kredit zvedali a ne jí takhle hanili a znevažovali. Touha vítězit, obětovat něco více ze sebe ve prospěch týmu, nebýt pohodlný ... To mi jednoznačně u hráčů chybí. Je otázka jestli si kdokoli z nás je vůbec schopný připustit, že něco nedělá dobře, že neodvedl výkon kterého je schopný, že to je prostě málo a pak z toho neobviňovat ostatní, ale jen sám sebe ! Cesta k úspěchu nikdy není jednoduchá, je to především dřina a tvrdá práce. V dnešní konkurenci je třeba dělat něco navíc, jinak není šance se prosadit a být úspěšný. Předpokládám, že všichni máme ambice se jednou dostat do první ligy, ale v tom případě se musíme postavit před zrcadlo a říct si: Je potřeba hodně přidat, protože momentálně nemáme ani na třetí ligu."

Fotogalerie


Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež